Już wiadomo, kto poprowadzi koncert przeciw nienawiści. To największe polskie nazwiska

W czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" ujawniono, kto poprowadzi łódzki koncert "Artyści przeciw nienawiści".

Od śmierci prezydenta Pawła Adamowicza nie przestaje się mówić o koncercie przeciw nienawiści, którego pomysłodawczynią jest Doda. Po tym, jak polityk został brutalnie zaatakowany przez nożownika, gwiazda postanowiła powiedzieć "stop" nienawiści i hejtowi.

Udział w koncercie szybko zadeklarowało kilkadziesiąt wokalistów. Przygotowania od razu ruszyły pełną parą, a dzisiaj bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, a koszt jednej cegiełki to 50 zł.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - kto poprowadzi?

W dzisiejszym odcinku "Dzień Dobry TVN" został poruszony temat koncertu. Przy okazji zdradzono, kto poprowadzi imprezę. Okazuje się, że to najpopularniejsi polscy prezenterzy, pracujący na co dzień w różnych stacjach: Agnieszka Hyży, Filip Chajzer, Krzysztof Ibisz, Dorota Gardias, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor. 

Swoja drogą, ciekawy jest też fakt, że w ramach tematu koncertu mówiono w "Dzień Dobry TVN" o Dodzie. Przypomnijmy, że po chorzowskiej aferze z udziałem Rabczewskiej i Agnieszki Woźniak-Starak, TVN nałożył na Dodę ban. Od tamtej pory stacja ani razu nie wspomniała o piosenkarce. Do czwartkowego poranka.

Czyżby TVN zmienił decyzję co do wokalistki i promowania jej na antenie?

Artyści przeciw nienawiści - kto wystąpi?

Póki co wiadomo, że na udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zdecydowały się takie gwiazdy, jak: Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide. Udział w wydarzeniu zadeklarowały też Magda Gessler i Basia Kurdej-Szatan. W organizacji wydarzenia pomagają również Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży oraz Patricia Kazadi.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Komentarze (42)
Już wiadomo, kto poprowadzi koncert przeciw nienawiści. To największe polskie nazwiska
Zaloguj się
 • Gość: gg

  Oceniono 20 razy 12

  .. i teraz wiecie po co rabczewska wtryniła sie w ten pomysł, który ponoć wcale nie jest jej, tylko ona pierwasza poleciała z nim do mediów. Lans, lans, Lans!!!
  Nie ma artykułu, plakatu, z.eby nie było jej mordy. To ma być koncert o nienawiści, czy o Dodzie?
  A no tak, to w sumie na to samo wychodzi.
  W końcu agresja, bicie, straszenie, nagrywanie, ośmieszanie innych, to jej chleb powszedni.
  Ba. ma nawet prokuratorskie zarzuty sprawie zastraszania i próby wyłudzenia kasy.
  No idealny materiał na twarz koncertu przeciw nienawiści.
  To, że ona wykorzysta każdą okazję, zeby się lansować, to wiadomo od zawsze, ale że inni artyści, i to dobrzy, nie to co Rabczewska, wchodzą w takie układy, tego nie rozumiem.
  Ne mogli zrobić dobrej imprezy, z fajnymi ludźmi i bez takich lansiar? Przecież w tej sytuacji idea koncertu jest fikcją, skoro na niej lansuje się ktoś, kto jest znany z agresji i chyba nikt nie liczy na cud, ze to sie zmieni. Tu nie będzie żadnego nawrócenia, to tylko walka o swoje 5 min,, bo "kariera" już dawno zdechła.

 • starsza10

  Oceniono 7 razy 7

  Gwiazdami to są np. Górniak i Szpak, a nie Doda (poza wszystkim - fatalna szminka). A pani Sykut to Agnieszka Hyży, nawet w pakiecie z Grzegorzem, do pięt nie dorasta. W Polsce jest miejsce na protest przeciwko nienawiści, ale niekoniecznie firmowany przez kogoś pokroju Dody Elektrody z ibiszowego Baru.

 • Gość: Zzz

  Oceniono 11 razy 7

  Najmądrzejsza ze wszystkich piosenkarek jest Edyta Horniak i Agnieszka Chylińska, od razu wyczuły obłudę tego koncertu. Nagle wszyscy będziemy się miłować,ko hac, jakie to piękne, ale czy prawdziwe. Może teraz TVN zniesie band ma Dode, bo co ona takiego zrobiła? Nic, tylko pobiła dziennikarkę, miłujemy się, wszystko niech idzie w zapomnienie. Doda to cwana lisica, jeszcze o niej usłyszymy, a ci co się tak zaangażowali w ten koncert, kiedyś zrozumią , jaki naprawdę był cel tego koncertu.

 • Gość: lela

  Oceniono 7 razy 5

  To koncert lansu Dody czy czego?? Teraz wyglądasz jak ta pu sta baba u rozbitego korytka .Straciłam żaden szacunek a juz myślałam może z ciebie człowiek będzie nie tylko królowa .Ksiązki troche poczytaj tylko te co zrobia z ciebie człowieka Doda..Marne te pl. gwiazdy na liście kto tam pójdzie no kto?

 • Gość: Pama

  Oceniono 4 razy 4

  Zazdrość? To nie jedt zazdrość, tylko ludzie w Polsce maja dosyć takiego życia, jeszcze młodzi ludzie wyjada, znajda prace, a co maja powiedzieć emeryci? Dlatego takie uzewnętrznianie swojego bogadxtwa, chwalenie się wózkami, domami, jak są urządzone, wystawianie się w drogich kieckach, to ludzi denerwuje, to nie jest zazdrość, ludzie maja głęboko w d,,,e snobiw polskich, co kiedyś w jednych butach chodzili. Więcej pokory, a nie będzie komentarzy.

 • Gość: ana

  Oceniono 3 razy 3

  yyyyyy przepraszam a gdzie sa Marcin Prokop i Dorota Wellman?

 • i.l

  Oceniono 2 razy 2

  Nim koncert się odbędzie opluwanie wzajemne nabierze znowu rozmachu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 2

  KONCERT tvn !!! PRZECIW NIENAWIŚCI ! - KPINĘ DODONEK ZROBI SOBIE Z PUBLICZNOSCI ! - AGITACJA I PODSYCANIE " MĄDROŚCI " TFN - ZAGRWARANTOWANA KLAPA FINANSOWA I INTELEKTUALNA . PANI WDOWA TEŻ BĘDZIE NA KONCERCIE ?? BO BUFETOWA JUŻ JRST .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX