Już wiadomo, kto poprowadzi koncert przeciw nienawiści. To największe polskie nazwiska

W czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" ujawniono, kto poprowadzi łódzki koncert "Artyści przeciw nienawiści".

Od śmierci prezydenta Pawła Adamowicza nie przestaje się mówić o koncercie przeciw nienawiści, którego pomysłodawczynią jest Doda. Po tym, jak polityk został brutalnie zaatakowany przez nożownika, gwiazda postanowiła powiedzieć "stop" nienawiści i hejtowi.

Udział w koncercie szybko zadeklarowało kilkadziesiąt wokalistów. Przygotowania od razu ruszyły pełną parą, a dzisiaj bilety na to wydarzenie są już w sprzedaży. Koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie, a koszt jednej cegiełki to 50 zł.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - kto poprowadzi?

W dzisiejszym odcinku "Dzień Dobry TVN" został poruszony temat koncertu. Przy okazji zdradzono, kto poprowadzi imprezę. Okazuje się, że to najpopularniejsi polscy prezenterzy, pracujący na co dzień w różnych stacjach: Agnieszka Hyży, Filip Chajzer, Krzysztof Ibisz, Dorota Gardias, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Dowbor. 

Swoja drogą, ciekawy jest też fakt, że w ramach tematu koncertu mówiono w "Dzień Dobry TVN" o Dodzie. Przypomnijmy, że po chorzowskiej aferze z udziałem Rabczewskiej i Agnieszki Woźniak-Starak, TVN nałożył na Dodę ban. Od tamtej pory stacja ani razu nie wspomniała o piosenkarce. Do czwartkowego poranka.

Czyżby TVN zmienił decyzję co do wokalistki i promowania jej na antenie?

Artyści przeciw nienawiści - kto wystąpi?

Póki co wiadomo, że na udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zdecydowały się takie gwiazdy, jak: Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide. Udział w wydarzeniu zadeklarowały też Magda Gessler i Basia Kurdej-Szatan. W organizacji wydarzenia pomagają również Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży oraz Patricia Kazadi.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS