"Artyści przeciw nienawiści". Justyna Steczkowska w przepięknej sukni skradła show. Zwróciła się też do widzów

"Artyści przeciw nienawiści". Justyna Steczkowska to jedna z artystów, którzy wyrazili chęć wystąpienia na koncercie zorganizowanym przez Dodę. Wyglądała zjawiskowo.
Zobacz wideo

27 lutego ponad 100 artystów spotkało się, by wystąpić na koncercie walczącym z nienawiścią i hejtem. Na scenie pojawili się m.in. Beata Kozidrak, Doda (która wymyśliła całą akcję) oraz Justyna Steczkowska. Diwa wyróżniała się na tle wykonawców, gdyż pojawiła się w przepiękniej, księżniczkowej sukni.

Zobacz: 'Artyści przeciw nienawiści'. Ponad 100 artystów na jednej scenie, wśród nich oczywiście Doda. Zobaczcie, jak wyglądają

"Artyści przeciw nienawiści". Justyna Steczkowska w pięknej sukni

Udział Steczkowskiej mógł być dla wielu zaskoczeniem. Wszystko przez to, że, jak wiadomo, od dawna nie ma najlepszych relacji z Dodą. Mimo wszystko wyraziła chęć wystąpienia na koncercie i skradła show. Piosenkarka pojawiła się w długiej, białej, błyszczącej sukni z gorsetem projektu Sylwii Romaniuk.

"Artyści przeciw nienawiści". Justyna Steczkowska skradła show. Zobacz zdjęcia >>>

Zaśpiewała swoją piosenkę "Wracam do domu". Przed występem zwróciła się do widowni. Podziękowała im za przybycie i skierowała do nich kilka słów:

Przyjechaliście tutaj, żeby nauczyć się kochać drugiego człowieka. Czyste serce nie zrobi nikomu krzywdy. To, że jesteście tutaj, to znak, że macie czyste serca. Dziękuję wam za to, że tu jesteście - przemówiła. 

Bez wątpienia jej występ był jednym z najpiękniejszych podczas tego wydarzenia. Piosenkarka stworzyła wyjątkową atmosferę i dała popis swoich wokalnych umiejętności. Oglądaliście? Zgadzacie się z nami?

Zobacz też: "Artyści przeciw nienawiści". Olga Kalicka na scenie po raz pierwszy po porodzie. Prowadząca zachwyciła w białym kostiumie

AW