"Artyści przeciw nienawiści". Olga Kalicka na scenie po raz pierwszy po porodzie. Prowadząca zachwyciła w białym kostiumie

"Artyści przeciw nienawiści". W Łodzi odbył się koncert zorganizowany przez Dodę. Jedną z prowadzących została Olga Kalicka, która niedawno została mamą.
Zobacz wideo

Po tragicznych wydarzeniach podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, Doda postanowiła zjednoczyć gwiazdy. Swój udział zgłosiło ponad 100 wykonawców, którzy chcą walczyć z hejtem. Na scenie w Łodzi wystąpili m.in. Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz i Justyna Steczkowska.

Zobacz też: 'Artyści przeciw nienawiści'. Ponad 100 artystów na jednej scenie, wśród nich oczywiście Doda. Zobaczcie, jak wyglądają

"Artyści przeciw nienawiści". Olga Kalicka zachwyca po porodzie

Koncert prowadzili m.in. Agnieszka Hyży, Barbara Kurdej-Szatan i Olga Kalicka. Aktorka w połowie stycznia pochwaliła się na Instagramie, że na świecie pojawił się jej syn Aleks. Koncert w Łodzi to jej pierwsze wielkie wyjście na imprezę branżową.

Świeżo upieczona mama miała na sobie biały garnitur, obszyty na górze piórami. Marynarka podkreśliła świetną figurę aktorki, a koszulka z dekoltem wyeksponowała wdzięki aktorki. Całość uzupełniły jasne szpilki oraz wysoko upięty kok.

"Artyści przeciw nienawiści". Olga Kalicka po porodzie. Zobacz zdjęcia >>>>

Kalicka wyglądała niezwykle elegancko, a jednocześnie seksownie. Nie da się nie zauważyć, że macierzyństwo jej służy.

AW