To Edyta Górniak zaczęła wojnę z Dodą? W sieci krąży film, będący jasnym dowodem. "Doda krowa"

Konflikt między Dodą a Edytą Górniak w ostatnim czasie zdaje się przybierać na silę. Wszystko za sprawą odmowy Górniak udziału w koncercie przeciw nienawiści. Zastanawia was jednak, kto rozpoczął tę wojnę? Wiele wskazuje na to, że była to Edyta.

Wojenny topór Edyty Górniak i Dody to świetny materiał na książkę, która prawdopodobnie doczekałaby się bestsellera. Z pewnością wielu z Was wydaje się, że to właśnie Doda rozpoczęła tę medialną przepychankę, gdyż jak wiadomo od początku swojej kariery słynęła z ostrych wypowiedzi, budząc tym samym kontrowersje, ale także i niechęć ze strony kolegów z branży. Okazuje się jednak, że to wcale nie Rabczewska zaatakowała jako pierwsza. Mogłoby się również wydawać, że Edyta zrobiła to już w 2007 roku, określając piosenkę Dody w programie "Jak oni śpiewają?". 

O Boże, ależ ta piosenka jest durna. Dobrze tylko, że nie zaśpiewałaś jej z tą manierą, z jaką śpiewa Doda - wyznała wówczas Edyta.

Edyta Górniak kontra Doda. Kto rozpoczął medialną wojnę? 

Lecz również i wtedy nie był to pierwszy złośliwy komentarz Edyty pod adresem Dody. Teraz, gdy Górniak  nie przyjęła propozycji Doroty i odmówiła występu w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", fani Rabczewskiej postanowili wypomnieć jej, kto tak naprawdę rozpoczął ich wojnę. Wszystko to za sprawą faktu, że Górniak w jednym ze swoich live'ów na Instagramie wprost zarzuciła Dodzie, że cały koncert został zorganizowany tylko po to, by Doda mogła naprawić swój wizerunek. Zdania na temat decyzji Edyty są mocno podzielone. Jedni zauważają, że gwiazda powinna w końcu pogodzić się z Rabczewską zwłaszcza, gdy ta wyciąga do niej dłoń. Inni natomiast w pełni przyznają rację Edycie, sugerując, jakoby Rabczewska chciała jedynie wybić się na koncercie. W sieci więc ponownie wybuchła burza na temat ich wieloletniego już konfliktu, a do mediów trafił film, który jest idealnym dowodem na to, że to Edyta jako pierwsza pozwoliła sobie na kąśliwą uwagę pod adresem Dody. 

A chodzi tutaj dokładnie o fragment programu Kuby Wojewódzkiego z 2005 roku,kiedy to gościem jednego z odcinków była właśnie Edyta. 

A zauważyłeś, jaka jest tendencja w tej chwili? Że niszczy się osobowości, a do nieosobowości dorabia się ideologię. Patrz! Doda - krowa - wyznała Edyta w rozmowie z Kubą.

Edyta więc już ponad 14 lat temu odważyła się na małą złośliwość. Warto w tym miejscu również dodać, że Rabczewska wielokrotnie w wywiadach mówiła, że Górniak przez lata była jej idolką. Wszystko jednak uległo zmianie, gdy usłyszała pod swoim adresem pierwsze nieprzychylne komentarze. 

 

Konflikt Edyty Górniak i Dody z pewnością zapisze się na kartach polskie show-biznesu. Myślicie, że istnieje jeszcze szansa na to, że obie Panie kiedyś się pogodzą?

DH

Więcej o:
Komentarze (109)
Edyta Górniak kontra Doda. Kto tak naprawdę rozpoczął tę medialną wojnę? W sieci krąży film, będący jasnym dowodem. "Doda krowa"
Zaloguj się
 • Gość: set

  Oceniono 48 razy 20

  I tak jest z wszystkimi niby "konfliktami" Dody, zawsze ktos ja PIERWSZY zaczepiał, a Doda potem sie broniła. Wczesniej Doda mówiła w jakims wywiadzie, że Górniak była jej idolką, a ta potraktowała ją jak wroga, jakby wtedy w tej młodziutkiej, poczatkujacej Dodzie widziała konkurentke. Zamiast pomóc młodszej kleżance to d poczatku na nia nagadywała. Jest jeszcze nagranie z Fabryki gwiazd, gdzie też naśmiewa się z Dody......a jak Doda odpowie to wtedy płacz i lament .....Pani Edyto trzeba nie zaczynać i byc po prostu dobrym człowiekiem....

 • Gość: Grr

  Oceniono 15 razy 11

  Górniak chyba w ogóle ma problem z młodszymi piosenkarzami, którzy chcą się z nią równać Szpaka potraktował okropnie przy eliminacjach do Eurowizji, A On zachował się z klasą i bardziej dojrzałe niż dużo starsza Edyta. A przecież w tym wieku powinna się cieszyć z osiągnięć młodszych kolegów po fachu

 • Gość: M.

  Oceniono 9 razy 9

  Ludzie, czy naprawde nie macie czym sie emocjonowac??? Ktora obca baba pierwsza powiedziala o innej obcej babie "krowa"??? I takie dylematy dziela spoleczenstwo na pol...chorzy jestescie? A co to was obchodzi ktora komu i z jakich przyczyn dala po pysku, komu powiedziala jedno slowo za duzo itp. Jakie to ma znaczenie? Niech sie zra miedzy soba, niech sie godza jak chca, po co to sie pieklic i ze soba klocic o obce baby?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 9

  Przygadal Kociol Garnkowi jak Pani Gorniak jest konfliktowa i zarozumiala uwaza sie za nie wiadomo Co z wlasna mama i siostra przyrodnia wiele lat byla sklocona nie rozmawiali tragedia i ona przygaduje Dodzie niech porzadek w okol siebie zrobi ze swoja nienawiscia i zarozumialstwem a pozniej innym zwraca uwage

 • Gość: Aaa

  Oceniono 22 razy 8

  Edyta może zaczniesz w końcu jakieś piosenki wypuszczać a nie tylko bywać? Żal pupkę ściska ze Doda ma co chwile nowa płytę??? Oj na pewno. Edzia ma 3 fajne piosenki i uwaga uwaga wszystkie są już pełnoletnie

 • Gość: Cb

  Oceniono 28 razy 8

  Są siebie warte, obie celebrytki bez dokonań, obie mściwe i złośliwe. Różnica jest taka, że Górniak ma faktycznie niesamowity głos, naturalny talent i na koncie jedną świetną płytę. Rabczewska ma głos szkolony i niestety- jak zauważyła ta pierwsza- śpiewa z manierą, na dodatek ma tylko utwory a la Ich Troje. Jedyny dobry kawałek to High Life i to tylko dlatego, że wzięła się za niego Dąbrowska. Co do intencji Dody, to akurat Górniak ma rację i nie trzeba lubić ani jednej, ani drugiej by to stwierdzić. Ich cały konflikt to wojna na wyzwiska jak smarkule w gimnazjum, żenujące są teksty z obu stron.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 7

  Miała głos, ale tylko głos, żadnych nowych piosenek, nagrała jedną płytę i to wszystko, w tych czasach jest wielu młodych ludzi, którzy śpiewają lepiej od niej, to już nie diwa... pieśniarka śpiewająca czyjeś utwory. Zarozumiała, naburmuszona i nie święta za którą się uważa, skumała się pewnie z tymi celebrytkami, które nie lubią Dody, a może coś od nich zyskać, wstrętne kobieta nigdy jej nie lubiłem!!!!

 • Gość: Qq

  Oceniono 10 razy 6

  Panienki, wezcie sie za lby w kisielu i dajcie film na youtube...

 • Gość: XyZ

  Oceniono 35 razy 5

  Ten koncert to super pomysł i intencje Dody są tu mało istotne - idea się liczy. Szkoda że pani Górniak tego nie pojmuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX