Górniak w mocnych słowach o Dodzie: Nie poczekała do pochówku, to smutne! Wyjaśniła, dlaczego nie wystąpi na koncercie przeciw nienawiści

Edyta Górniak nagrała live'a na Instagramie, w trakcie którego wyjaśniła, dlaczego nie weźmie udziału w koncercie przeciw nienawiści. Przy okazji w mocnych słowach wypowiedziała się o Dodzie.
Zobacz wideo

Od tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza sporo mówi się o koncercie przeciw nienawiści, którego pomysłodawczynią jest Doda. Po tym, jak polityk zginął po brutalnym ataku nożownika, artystka postanowiła powiedzieć nienawiści "Nie".

Na swoim Instastory wystosowała komunikat, w którym zaapelowała do artystów, aby zorganizować koncert, na którym wystąpią razem, bez hejtu, bez podziałów. W swoim oświadczeniu wyszczególniła Justynę Steczkowską i Edytę Górniak. Nie od dziś wiadomo, że przez lata Doda była z nimi skonfliktowana. Ta pierwsze przyjęła zaproszenie, Edyta nie. Na jej Instastory pojawił się live, w trakcie którego gwiazda wyjaśniła powód swojej decyzji.

Edyta Górniak o Dodzie i koncercie przeciw nienawiści

Na wstępie Edyta wyznała, że ta sytuacja została stworzona po to, aby Doda naprawiła swój PR. 

Żeby było jasne, ja nie mam w sobie uczucia nienawiści do nikogo - zaznaczyła.

W dalszej części wypowiedzi zdradziła, że nie zgodziła się wziąć udziału w koncercie, na który zaprosiła ją Doda, bo nie podoba jej się sposób, w jaki zaproszenie zostało wystosowane. Mowa tu o ręczniku, który gwiazda miała wówczas na głowie.

Nie przemówiło do mnie, że ktoś w dniu żałoby w ręczniku mówi takie rzeczy. Nie przemówiło to do mnie…

Górniak uraził fakt, że Rabczewska nie poczekała z nagłaśnianiem akcji do pogrzebu Pawła Adamowicza.

To, że nie poczekała do pochówku, to, że mój udział w tym koncercie stał się najważniejszym tematem, to jest trochę smutne - dodała.

Edyta wypomniała Dodzie też to, że jest jej zdaniem najbardziej konfliktową osobą w polskim show-biznesie, a pomysł artystki nazwała manipulacją.

Osoba, która obraziła najwięcej ludzi, osoba znana z… no, nie chcę przypominać. Wiemy, znamy różne sytuacje, tych sytuacji jest bardzo dużo. Każdy z nas ma swoje za uszami, ale osoba która jest w showbiznesie znana głównie z takich rzeczy... Ja nie ulegam presji, mnie niełatwo oszukać, niejedną taką manipulację widziałam. Ja nie mam potrzeby się z kimś przepraszać, jeśli ktoś czuje się urażony to ja zawsze jestem gotowa rozmawiać

Musimy przyznać, że Edyta zdobyła się na odważną ocenę swojej koleżanki po fachu. Ciekawe, czy Doda jej odpowie.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - data, cena biletów

Koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety już są dostępne w internecie, a cena pojedynczej "cegiełki" to 50 zł. Póki co wiadomo, że na udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zdecydowały się takie gwiazdy, jak: Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide. Udział w wydarzeniu zadeklarowały też Magda Gessler i Basia Kurdej-Szatan. W organizacji wydarzenia pomagają również Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży oraz Patricia Kazadi.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>