Górniak w mocnych słowach o Dodzie: Nie poczekała do pochówku, to smutne! Wyjaśniła, dlaczego nie wystąpi na koncercie przeciw nienawiści

Edyta Górniak nagrała live'a na Instagramie, w trakcie którego wyjaśniła, dlaczego nie weźmie udziału w koncercie przeciw nienawiści. Przy okazji w mocnych słowach wypowiedziała się o Dodzie.
Zobacz wideo

Od tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza sporo mówi się o koncercie przeciw nienawiści, którego pomysłodawczynią jest Doda. Po tym, jak polityk zginął po brutalnym ataku nożownika, artystka postanowiła powiedzieć nienawiści "Nie".

Na swoim Instastory wystosowała komunikat, w którym zaapelowała do artystów, aby zorganizować koncert, na którym wystąpią razem, bez hejtu, bez podziałów. W swoim oświadczeniu wyszczególniła Justynę Steczkowską i Edytę Górniak. Nie od dziś wiadomo, że przez lata Doda była z nimi skonfliktowana. Ta pierwsze przyjęła zaproszenie, Edyta nie. Na jej Instastory pojawił się live, w trakcie którego gwiazda wyjaśniła powód swojej decyzji.

Edyta Górniak o Dodzie i koncercie przeciw nienawiści

Na wstępie Edyta wyznała, że ta sytuacja została stworzona po to, aby Doda naprawiła swój PR. 

Żeby było jasne, ja nie mam w sobie uczucia nienawiści do nikogo - zaznaczyła.

W dalszej części wypowiedzi zdradziła, że nie zgodziła się wziąć udziału w koncercie, na który zaprosiła ją Doda, bo nie podoba jej się sposób, w jaki zaproszenie zostało wystosowane. Mowa tu o ręczniku, który gwiazda miała wówczas na głowie.

Nie przemówiło do mnie, że ktoś w dniu żałoby w ręczniku mówi takie rzeczy. Nie przemówiło to do mnie…

Górniak uraził fakt, że Rabczewska nie poczekała z nagłaśnianiem akcji do pogrzebu Pawła Adamowicza.

To, że nie poczekała do pochówku, to, że mój udział w tym koncercie stał się najważniejszym tematem, to jest trochę smutne - dodała.

Edyta wypomniała Dodzie też to, że jest jej zdaniem najbardziej konfliktową osobą w polskim show-biznesie, a pomysł artystki nazwała manipulacją.

Osoba, która obraziła najwięcej ludzi, osoba znana z… no, nie chcę przypominać. Wiemy, znamy różne sytuacje, tych sytuacji jest bardzo dużo. Każdy z nas ma swoje za uszami, ale osoba która jest w showbiznesie znana głównie z takich rzeczy... Ja nie ulegam presji, mnie niełatwo oszukać, niejedną taką manipulację widziałam. Ja nie mam potrzeby się z kimś przepraszać, jeśli ktoś czuje się urażony to ja zawsze jestem gotowa rozmawiać

Musimy przyznać, że Edyta zdobyła się na odważną ocenę swojej koleżanki po fachu. Ciekawe, czy Doda jej odpowie.

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" - data, cena biletów

Koncert odbędzie się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety już są dostępne w internecie, a cena pojedynczej "cegiełki" to 50 zł. Póki co wiadomo, że na udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści" zdecydowały się takie gwiazdy, jak: Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide. Udział w wydarzeniu zadeklarowały też Magda Gessler i Basia Kurdej-Szatan. W organizacji wydarzenia pomagają również Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży oraz Patricia Kazadi.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (198)
Górniak w mocnych słowach o Dodzie: Nie poczekała do pochówku, to smutne!
Zaloguj się
 • Gość: Lulu

  Oceniono 76 razy 48

  Bo tutaj i trzeba Edycie przyznać rację, że ubiór Dody (ręcznik tu i tam) nie był odpowiedni do takiego apelu i nawoływania innych. Ten plakat podobnie. Takze nie ma co linczować kogoś kto nie chce brać w tym udziału bo i budzi to kontrowersje.
  Niech kazdy zdecyduje za siebie.

 • Gość: BilboBagins

  Oceniono 72 razy 34

  Brawo Edyta! Doda powinna najpierw przeprosic za to co robila, Edzi, szulim, steczkowskiej, jarosinskiej itp. Pozniej brac sie za koncerty. Nienawista celebrytka...

 • Gość: BBB

  Oceniono 63 razy 31

  Ale to jasne jak słońce ze Doda to prosta dziewucha bez grama ogłady i wykorzystuje moment, aby się wypromować i zaatakować Górniak i przy okazji przedstawić ją w złym świetle. Są jakieś granice, a poza tym nie rozumiem, dlaczego Edyta miałaby iść w pomysły Dody jak w dym. Publicznie byłą przez nią obrażana, krytykowana i atakowana w mediach właściwie to bez powodu, więc czego ta dziewucha oczekuje? To jest właśnie przykład agresji werbalnej.

 • gosc007

  Oceniono 38 razy 26

  Ma prawo do odmowy i z tego co rozumiem, skoro odebrała apel jako nietaktowny, to jakby mogła wziąć udział w czymś, co co do formy pozostawia tak wiele do życzenia. Osobiście uważam, że wywoływanie do tzw. tablicy konkretnych osób, również było mało taktowne, bo pojawiła się presja publiczna wobec tychże osób.

 • Gość: Monika

  Oceniono 44 razy 26

  Jak patrze na wywiad z Dodzia o tym koncercie to zygac mi sie chce jak widze jak sie mizdrzy do dziennikarzy, te jej sztuczne usmieszki i to jaka stara sie byc milutka na pokaz no poprostu puszcze kolejnego hafta

 • Gość: piguła

  Oceniono 53 razy 25

  No taka spontaniczna ta Doda co zrobić, jak nie przymierzając sraczka. Akurat się kąpała i spontanu dostała dobrze chociaż ,że ręcznik zdążyła włożyć.

 • Gość: una

  Oceniono 45 razy 19

  Brawo Edyta !

 • Gość: Adam

  Oceniono 30 razy 16

  Tylko ktoś o IQ dżdżownicy nie widzi, że w tle jest promocja płyty i chęć ocieplenia wizerunku, bo Doda jest bojkotowania przez stację tv

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX