Doda zdradziła szczegóły koncertu przeciw nienawiści. "Patricia Kazadi obdzwoniła artystów". Komentuje również decyzję Górniak

Trwają wielkie przygotowania do koncertu "Artyści przeciw nienawiści", którego pomysłodawczynią jest Doda. Jak się okazuje, w organizację wydarzenia zaangażowały się również inne gwiazdy. Wśród nich jest między innymi Agnieszka Hyży i Patricia Kazadi.

Gdy tuż po tragicznych wydarzeniach z Gdańska, kiedy to w skutek zamachu 27-letniego nożownika zmarł prezydent Paweł Adamowicz, Doda nagle zaapelowała do polskich artystów, by zjednoczyć się wspólnie na jednej scenie, odzew gwiazd był natychmiastowy. Wśród osób, które wyraziły swoją chęć do współpracy z Rabczewską była między innymi Justyna Steczkowska. Pracę nad koncertem trwają, a na jaw wychodzą kolejne szczegóły. Niedawno Doda zdradziła również, które gwiazdy zdecydowały się na pomoc w organizacji tego wydarzenia. 

Zobacz wideo

"Artyści przeciw nienawiści". Doda zdradza szczegóły

Dorota w rozmowie z magazynem "Party" wyznała, że swoją gotowość do pomocy zgłosiło bardzo dużo osób, lecz kto dokładnie znalazł się wśród nich? 

Przede wszystkim to nie jest "koncert Dody i artystów". Idea jest taka, że robimy to razem. W organizacji bardzo pomagają mi Grzegorz Hyży i jego żona Agnieszka, z kolei Patricia Kazadi obdzwoniła od razu artystów, a Dawid Kwiatkowski zaangażował się w promocję. Dużo osób chce nam pomóc, zgłosili się już ludzie, którzy zajmują się sceną, wizualizacjami i organizacją wielkich festiwali i chcą się w to włączyć za darmo. Bez ich pomocy to przedsięwzięcie kosztowałoby nas dwa razy więcej. Ale najwięcej wsparcia dają mi słowa od ludzi, którzy chcą być pod sceną. Wczoraj wracałam z dziewczyną, która powiedziała zwyczajnie, że ona i jej przyjaciele czekają na ten koncert - wyznała Doda w rozmowie dla "Party".

Rabczewska odniosła się także do faktu, że udziału w koncercie odmówiła Edyta Górniak. Przypomnijmy, że gwiazda zamieściła w sieci obszerne oświadczenie, w którym wyjaśniła swoją decyzję.

Mam 35 lat, jestem już inną osobą i nie chcę reagować na zaczepki jak dekadę temu. Z szacunku do ludzi, którzy czekają z nadzieją na ten koncert, i ponad 100 artystów, którzy go wspierają, nie powiem nic - wyznała jasno Doda.

Wstępnie mówiło się, że sam koncert mógłby odbyć się jeszcze w lutym. Rabczewska chciałaby zorganizować go w Gdańsku, lecz jeśli to by się nie udało, istnieje również możliwość, by publiczność i artyści zgromadzili się na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Mamy nadzieję, że koncert uda się zorganizować i będzie to spektakularne widowisko. 

DH

Więcej o:
Komentarze (30)
"Artyści przeciw nienawiści". Doda zdradziła, kto zaangażował się w koncert. "Patricia Kazadi obdzwoniła artystów". Komentuje również decyzję Górniak
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 28 razy 12

  Oj, to ta przemiana musiała dokonać się w jakiś niezwykły i wstrząsający sposób, bo jeszcze nie tak dawno dowalałaś do pieca Gośce i Badziakowej, tyle tylko że cię zlały ciepłym moczem. O publicznych przeprosinach byłej kochanki ojca, której się dostało bardzo brzydko i brutalnie tylko za to że śmiałą domagać się alimentów na dziecko, nawet nie ma co marzyć, prawda? O rasistowskich wypowiedziach na temat pochodzenia byłego, nawet nie ma co mówić.

 • jego_eminencja

  Oceniono 20 razy 10

  Haha, najwieksza nienawistnica organizuje koncert przeciw nienawisci… wojna o pokój…

 • Gość: mysza

  Oceniono 19 razy 5

  Jeszcze trochę i zostanie świętą. Fani będą trzymać cudotwórcze obraziki ze św. Dodą chroniące przed hejtem i złym spojrzeniem. :D

 • Gość: ina

  Oceniono 5 razy 3

  "Artyści przeciw nienawiści" - mam wrażenie, że to rozpaczliwe wołanie Dody o pomoc, by JEJ już nikt w sieci nie krytykował. Mam poczucie, że najbardziej przeciw tej "nienawiści" są nie ci, których się chwaliło, ale ci, którzy nazbierali od ludzi najwięcej krytyki w sieci :)

 • Gość: Zszokowana

  Oceniono 5 razy 3

  Świat zwariował. ZWARIOWAŁ. Tragedia prezydenta Adamowicza, a ten pustak ogłasza ideę (może i niegłupią) w... ręcznikach. Zero szacunku. Brak słów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Oczywiście szpila do Górniak a z jej strony akurat nie było zczepki tylko wyjasnienie powodu dla którego nie wystąpi na koncercie

 • Gość: Zosia

  0

  A moze artysci zorganizuja koncert gdzie zaprosza ogol spoleczenstwa do zaniechania nienawisci i zachecenia do zakonczenia tej wojn y domowej w Polsce.Wkoncu byloby pieknie w polsce.I jakim pieknym narodem bysmy sie w koncu stali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX