Lewandowscy też szykują projekt przeciwko nienawiści, do którego zaproszą polskie gwiazdy. "Chcą pokazać ludziom, gdzie leży granica"

Ania i Robert Lewandowscy mówią stanowcze stop dla nienawiści. Tym samym organizują akcję, a do współpracy zapraszają gwiazdy polskiego show-biznesu. Poznajcie szczegóły.

Ania i Robert Lewandowscy bardzo często muszą mierzyć się z potężnym hejtem, który spada na nich głównie w sieci. Wszyscy dobrze pamiętamy, jak wielka fala nienawiści wylała się na polskiego piłkarza po nieudanym występie naszej reprezentacji w ubiegłorocznym mundialu. Co więcej, za porażkę dostało się nie tylko Robertowi, lecz także Ani. W końcu Lewandowscy postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i właśnie zapowiedzieli ogólnopolską walkę z nienawiścią poprzez akcję, nad którą pracują już rok. 

Zobacz wideo

Ania i Robert Lewandowscy chcą walczyć z hejtem

Jak dowiedziało się "Party", Ania i Robert chcą edukować polskie społeczeństwo, w szczególności młodzież, w temacie wszechobecnego dziś hejtu. 

Ania i Robert do akcji, której celem jest edukacja, zaangażowali jako ambasadorów gwiazdy show-biznesu oraz grono ekspertów i pedagogów. Chcą pokazać ludziom, gdzie leży granica między krytyką a nienawiścią – zdradziła "Party" osoba związana z tym przedsięwzięciem.

Jak donosi "Party", do akcji włączyła się również platforma Zwolnieni z Teorii, dzięki której uczniowie szkół mogą zgłaszać swoje projekty mające na celu walkę z nienawiścią. Najlepsze pomysły zostaną natomiast nagrodzone na uroczystej gali finałowej.

Co ciekawe, akcję Lewandowskich wsparli już między innymi Agnieszka i Grzegorz Hyży. A jak wiadomo, to właśnie oni są również zaangażowani w koncert "Artyści przeciw nienawiści", za którego organizację po części odpowiada Doda. Czyżby tym samym szykowała się współpraca Lewandowskich z Rabczewską? Tego chyba nikt wcześniej by się nie spodziewał, jednak teraz... wszystko jest możliwe!

DH

Więcej o:
Komentarze (48)
Lewandowscy szykują wspólny projekt z Dodą? Będą walczyć z nienawiścią! "Chcą pokazać ludziom, gdzie leży granica"
Zaloguj się
 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 29 razy 23

  A może stop tych twarzy w mediach, nie wszyscy chcą was codziennie oglądać i mieć reklamowane przez was produkty, i zachwycać się wami, powinno zacząć się od siebie ,,naprawianie świata,,

 • Gość: Vn

  Oceniono 19 razy 17

  Ale się dobrali, jak w korcu maku. Nie wiadomo, która ma większe parcie na szkło.

 • Gość: o

  Oceniono 22 razy 16

  Sami sie o to prosza ludzie ich nie lubią za te parcie na szklo. Niby tak cenią prywatnosc

 • Gość: Jarosław

  Oceniono 17 razy 15

  Uwierzę pani Dodzie i w jej chęci ulepszania świata, jak przeprosi publicznie wszystkie osoby które w swoim życiu skrzywdziła . I nie ważne kto zaczął pierwszy...

 • Gość: sombrero

  Oceniono 11 razy 11

  Jest okazja do lansu a nie masz pojęcia jak to zrobić? Rozpisz konkurs dla frajerów, niech rzucają pomysłami a nóż, widelec trafi się jakiś naprawdę dobry. Frajer w nagrodę dostanie uścisk dłoni i pamiątkową fotkę, a ty w spokoju możesz realizować pomysł przynoszący ci jeszcze więcej popularności, a co za tym idzie - kasy. Patrzcie i uczcie się drogie dzieci, jak się robi biznesy. Tak samo z Rabczewską. Ten cały koncert niczego nie zmieni, to oczywiste, ale sprzedaż płytki poszybowała w górę jak ta lala. Ech, szkoda słów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Doda walczy całe życie ze wszystkimi ;) czy to nie wystarczy ? Niech zacznie po cichu od swojego wnętrza walkę . A nie pod publikę ! Niestety NIC ani nikt nie jest w stanie reaktywować jej pseudokariery !!!

 • Gość: buka

  Oceniono 10 razy 8

  A moze tak kurs jak przyjmować krytykę? Bo oni żadnej nie akceptują, nawet tej konstruktywnej. Od razu wszystkich po sądach chcą ciągnąć, to chyba też jest nienawiść? A raczej zemsta? A moze Dopiec drugiemu? Są osobami publicznymi i skoro wystawiają się sami na własne życzenie na pokaz, to powinni być przygotowani na krytykę. Ja nigdy w życiu za żadne pieniądze nie upubliczniałabym mojego prywatnego życia. Dla mnie to jest niepoważne.

 • Gość: Ko

  Oceniono 10 razy 8

  A niedługo na plotku: „Anna Lewandowska nagrywa płytę” albo „Anna Lewa.... zagra w nowym filmie Vegi „ to chyba już byłby całkowity koniec świata ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX