Edyta Górniak nie przyjęła propozycji Dody i nie zagra na koncercie. Rabczewska skomentowała jej decyzję. Nie obyło się bez szpilki

Doda skomentowała na Instagramie decyzję Edyty Górniak, która odmówiła udziału w koncercie pt. "Artyści przeciw nienawiści". Niby miło, ale wbiła jej małą szpilkę.
Zobacz wideo

Tragiczna śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, zmobilizowała środowisko polskich artystów do refleksji i reakcji, która ma na celu uświadomienie, do czego może doprowadzić nienawiść. Najwięcej mówi się o Dodzie, która postanowiła zorganizować koncert "Artyści przeciw nienawiści". Akcję poparło wielu wykonawców, w tym m.in. Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Halina Frąckowiak.

Zobacz też: Doda zaapelowała do artystów po śmierci Pawła Adamowicza. "Zróbmy razem koncert!". Gwiazdy masowo zaczęły odpowiadać

Doda komentuje decyzję Edyty Górniak

Rabczewska zwróciła się też do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej, z którymi jest skonfliktowana od kilku lat. W czwartek pojawiło się oświadczenie wykonawczyni "To nie ja", w którym poinformowała, że nie weźmie udziału w koncercie. Swoją decyzję wytłumaczyła tym, że "organizowanie tego typu akcji, w tym czasie, kiedy Pawła Adamowicza jeszcze nie pochowano, jest nie na miejscu". Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Pod spodem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, w którym spadła ogromna fala hejtu (!) na Górniak.

Doda postanowiła więc skomentować zachowanie swojej koleżanki z branży. Tłumaczyła swoim zwolennikom, że każdy ma prawo postępować tak, jak uważa. Jednak nie powstrzymała się od lekkich uszczypliwości:

Każdy ma wolny wybór, szkoda tylko, że tyle w tym złości. Koncert pokoju za parę tygodni, a już tyle niepotrzebnych emocji. Mimo wszystko cała ekipa wysyła dobrą energię i zagramy dla wszystkich - napisała.

Górniak to niejedyna gwiazda, która odmówiła udziału w akcji Dody. Taką decyzję podjęła wcześniej Agnieszka Chylińska (zobacz TUTAJ), która uznała, że "zmienianie świata zaczyna się od siebie". Realną ocenę akcji przedstawiła także Karolina Korwin Piotrowska, która zwróciła uwagę na prawdziwe intencje Rabczewskiej oraz kwestie organizacji tak spektakularnego wydarzenia.

AW

Więcej o:
Komentarze (120)
Edyta Górniak nie przyjęła propozycji Dody i nie zagra na koncercie. Rabczewska skomentowała jej decyzję
Zaloguj się
 • Gość: Laura

  Oceniono 88 razy 36

  Doda chce się tylko wypromować . Też nie czuję tu szczerości w jej poczynaniach.

 • Gość: Gienek

  Oceniono 60 razy 30

  Przede wszystkim powinna przeprosić za lata kpin, inwektyw pod adresem Edyty. To nie było wyciągnięcie ręki na zgodę tylko szantaż publiczny. Zgrabne zagranie pod pretekstem szlachetności.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 58 razy 26

  Zaimponowała mi Edyta, że nie dała się uwikłać w tę farsę. Ma jaja kobieta 👏

 • Gość: Fhk

  Oceniono 30 razy 24

  Najpierw się przeprasza i jeśli strona pokrzywdzona przyjmie przeprosiny i przebaczy, to można dopiero składać jakieś propozycje. Rabczewska wywołała do tablicy dwie znów awidzone przez siebie koleżanki i postawiła je w sytuacji, w której każda decyzja będzie w jakiś sposób dla nich krzywdząca. Ot, cała Doda, nawet pod płaszczykiem dobroci musi prowokować kolejną aferę. Ta kobieta się nic a nic nie zmieniła.

 • Gość: Yuness

  Oceniono 34 razy 24

  Szanuję decyzję Edyty. Nie chce brać udziału, ma do tego prawo. Kropka.

 • Gość: JARO

  Oceniono 24 razy 18

  PARANOJA !!!! Koncert przeciw nienawiści a względem Dody i artystów którzy nie zagrają hejty.
  BRAWO - ZASTANÓWCIE SIĘ NAD SOBĄ

 • Gość: Hgjk

  Oceniono 34 razy 14

  Doda powinna najpierw przeprosić wszystkie osoby, które obrażała przez lata, ale życia by jej nie starczyło tyle tego było.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX