Iza Miko oceniła plakat Dody "Artyści przeciwko nienawiści". Oburzyło ją wykorzystane w tytule słowo

Izie Miko nie spodobał się plakat, który został stworzony na potrzeby rozpowszechnienia pomysłu Dody o zorganizowaniu koncertu artystów. Skrytykowała go na profilu Maffashion i zwróciła uwagę na jedno słowo.

Śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, wstrząsnęła także gwiazdami. Doda, poruszona tragicznymi wydarzeniami, postanowiła wyjść z inicjatywą zorganizowania koncertu pod hasłem "Artyści przeciw nienawiści". Zaapelowała do innych artystów, żeby wsparli inicjatywę. Swoje poparcie i chęć występu wyrazili m.in. Beata Kozidrak i zespół Bajm, Katarzyna Nosowska i Michał Szpak. Całą listę możecie przeczytać TUTAJ.

Zobacz wideo

Iza Miko krytykuje plakat Dody

Izie Miko nie podoba się wykorzystanie na nim słowa "nienawiść", które najbardziej rzuca się w oczy. W komentarzu na profilu Maffashion wytłumaczyła, dlaczego nie powinno się ono znaleźć na plakacie dotyczącym wydarzenia, które "wspiera miłość".

Jedyne, co się rzuca w oczy z tego plakatu, to jest słowo "nienawiść". Nie powinno się robić rzeczy przeciwko czemuś, tylko po coś, na jakiś cel. Szkoda, że nie ma koncertu DLA miłości, koncertu wspierającego miłość. To, co mówimy zawsze afirmujemy, więc widząc wielkie słowo nienawiść, to jest właśnie to, co w sercach afirmujemy. Powtarzamy, powielamy. To jest bardzo smutne, że niestety świat jeszcze tego do końca nie zrozumiał, ale takie osoby jak Jezus, Matka Teresa czy Gandhi, zawsze mówiły, że nie będą brać nigdy udziału w proteście przeciw wojnie, ale marsz o pokój zawsze wesprą - tłumaczyła swój punkt widzenia.

Komentarz celebrytki zebrał wiele pozytywnych reakcji. Użytkownicy Instagrama pisali Miko, że jej argumentacja jest bardzo mądra i do nich trafia:

Dokładnie tak, pani Izo! Trzeba nakierować swoje myśli na dobro. Artyści w imię miłości.
Pięknie i mądrze napisane.
W samo sedno! - wyrażają swoje poparcie.

Zgodziła się z nią również Maff:

Można by zmienić - przytaknęła.

A Wy co o tym myślicie? Zgadzacie się z opinią Izy Miko?

AW

Więcej o:
Komentarze (163)
Iza Miko skrytykowała plakat Dody "Artyści przeciwko nienawiści". Oburzyło ją wykorzystane w tytule słowo
Zaloguj się
 • wnuczek_akowca

  Oceniono 133 razy 103

  Matka Teresa w jednej linii z Gandhim i Jezusem :) Hipokrytka, który stworzyła umieralnie, w których żałowała umierającym nawet najprostszych środków przeciwbólowych. A sama leczyła się w najlepszych klinikach. Za miliony dolarów, które zebrała na działalność charytatywną.

 • Gość: toja

  Oceniono 70 razy 44

  Ale to nie jest inicjatywa "za miłością" tylko przeciwko nienawiści, ja bym zostawił jak jest bo przekaz jest czytelniejszy. Wiele osób mówi o miłości, "kochajmy się" itd. i często są to frazesy a przeciwko czemuś to brzmi jak konkret konkret. Poza tym ja nie muszę wszystkich kochać ale krzywdy/przykrości robić innym się nie powinno.

 • valla

  Oceniono 41 razy 37

  Kolejna okazja do lansu dla lokalnych miernot

 • strach_sie_bac

  Oceniono 32 razy 24

  "...ale takie osoby jak Jezus, Matka Teresa czy Gandhi, zawsze mówiły, że nie będą brać nigdy udziału w proteście przeciw wojnie"

  Wow, kobita pewnie ma jakieś CD z mową Jezusa, wie co mówił.

 • abelaasiana

  Oceniono 21 razy 17

  Przepraszam, Doda? Przeciw czemu? bo nie rozumiem...uosobieniem spokoju i miłości to ona nie jest...

 • justas32

  Oceniono 22 razy 16

  Celebrytki pipami będą walczyć z nienawiścią - hurra ...

 • xynat

  Oceniono 52 razy 16

  No właśnie. Panienka musi się za wszelką cenę wypowiedzieć. Nie ma nić mądrego do powiedzenia więc chociaż palnie coś głupiego. Byle było o niej głośno. Koncert przeciw nienawiści to jak najbardziej słuszny cel. Ale co tam, celebrytka musi za wszelką cenę skrytykować. Jeż życie oparte jest na ciągłym wbijaniu szpilek innym ludziom. Nigdy jeszcze się nie spotkałem z jej wypowiedzią inną niż: skrytykował tego, skrytykowała tamtą, skrytykowała to, skrytykowała tamto. A kim ona jest aby decydować za innych co powinni robić??? Jest takie mądre powiedzenie "mowa jest srebrem a milczenie złotem". Babo jak nie masz do powiedzenia nic konstruktywnego to zamilknij. Będzie z tego większy pożytek niż z bezsensownego pieprzenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX