"DD TVN". Prokop i Wellman zażartowali z Wojewódzkiego. Wyśmiali jego występ w spocie TVN-u

Dorota Wellman i Marcin Prokop w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" zażartowali z Kuby Wojewódzkiego. Nawiązali do jego występu w zwiastunie wiosennej ramówki TVN-u.
Zobacz wideo

W czwartek odbyła się konferencja TVN-u, podczas której zaprezentowano wiosenną ramówkę. Oprócz hitowych produkcji, stacja proponuje widzom także nowe, takie jak np. serial "Szóstka" oraz program "Starsza pani musi fiknąć". Odbyła się także premiera spotu, w którym oczywiście pojawiły się gwiazdy stacji, w tym oczywiście Kuba Wojewódzki. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz: Gdyby nie Marcin Prokop, na ramówce TVN wiałoby nudą. Żartował z siebie, z Janiaka, a na koniec... dopiekł Wojewódzkiemu

Marcin Prokop i Dorota Wellman wbili szpilę Wojewódzkiemu

Samozwańczy "król TVN-u" pojawił się w nim... w wannie. Oczywiście jest w ubraniu, co bardzo rozśmieszyło Marcina Prokopa, który skomentował to w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN":

Zaskakujące, że Kuba kąpie się w ubraniu, no ale może wstydzi się swojego ciała - komentował prowadzący.

Dorota Wellman włączyła się w rozmowę i również dołożyła swoje zdanie na temat Kuby. Skupiła się na jego sylwetce i wyglądzie, co uznała za powód, przez który nie pokazał się bez ubrania.

Chudziutki, bladziutki, to co się dziwisz - dodała Wellman.

Spot wizerunkowy stacji TVNSpot wizerunkowy stacji TVN screen YouTube/tvnpl

To kolejny raz, kiedy Prokop dopiekł Wojewódzkiemu. Podczas prowadzenia konferencji nawiązał do jego książki i zażartował z tego, że dziennikarz wspomniał w niej o nim:

Jestem dumny, że poświęcił mi 0,6 procent książki, czyli trzy strony. Brawo, Kuba został literatem. Lepiej późno niż wcale! - mówił.

Myślicie, że Marcin Prokop to kolejna osoba, z którą Wojewódzki jest skonfliktowany? Czy to po prostu wyraz sympatii?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.