"DD TVN". Prokop i Wellman zażartowali z Wojewódzkiego. Wyśmiali jego występ w spocie TVN-u

Dorota Wellman i Marcin Prokop w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" zażartowali z Kuby Wojewódzkiego. Nawiązali do jego występu w zwiastunie wiosennej ramówki TVN-u.
Zobacz wideo

W czwartek odbyła się konferencja TVN-u, podczas której zaprezentowano wiosenną ramówkę. Oprócz hitowych produkcji, stacja proponuje widzom także nowe, takie jak np. serial "Szóstka" oraz program "Starsza pani musi fiknąć". Odbyła się także premiera spotu, w którym oczywiście pojawiły się gwiazdy stacji, w tym oczywiście Kuba Wojewódzki. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz: Gdyby nie Marcin Prokop, na ramówce TVN wiałoby nudą. Żartował z siebie, z Janiaka, a na koniec... dopiekł Wojewódzkiemu

Marcin Prokop i Dorota Wellman wbili szpilę Wojewódzkiemu

Samozwańczy "król TVN-u" pojawił się w nim... w wannie. Oczywiście jest w ubraniu, co bardzo rozśmieszyło Marcina Prokopa, który skomentował to w piątkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN":

Zaskakujące, że Kuba kąpie się w ubraniu, no ale może wstydzi się swojego ciała - komentował prowadzący.

Dorota Wellman włączyła się w rozmowę i również dołożyła swoje zdanie na temat Kuby. Skupiła się na jego sylwetce i wyglądzie, co uznała za powód, przez który nie pokazał się bez ubrania.

Chudziutki, bladziutki, to co się dziwisz - dodała Wellman.

Spot wizerunkowy stacji TVNSpot wizerunkowy stacji TVN screen YouTube/tvnpl

To kolejny raz, kiedy Prokop dopiekł Wojewódzkiemu. Podczas prowadzenia konferencji nawiązał do jego książki i zażartował z tego, że dziennikarz wspomniał w niej o nim:

Jestem dumny, że poświęcił mi 0,6 procent książki, czyli trzy strony. Brawo, Kuba został literatem. Lepiej późno niż wcale! - mówił.

Myślicie, że Marcin Prokop to kolejna osoba, z którą Wojewódzki jest skonfliktowany? Czy to po prostu wyraz sympatii?

AW

Więcej o:
Komentarze (29)
"DD TVN". Marcin Prokop i Dorota Wellman wbili szpilę Kubie Wojewódzkiemu. Wyśmiali go za to, jak wystąpił w spocie TVN-u
Zaloguj się
 • zgredzik01

  Oceniono 5 razy 5

  Zwykle siedzę przed komputerem i rzadko oglądam jakąkolwiek telewizornię, ale smutkiem napełnia mnie wieść, że Powiatowy jest gwiazdą TVN. To znaczy uważam, że ten człowiek powinien zniknąć z przestrzeni publicznej. Po wpadkach z Ukrainką i jeszcze kilku innych awanturach przestałem go szanować.

 • Gość: Zocha

  Oceniono 6 razy 4

  Oczywiście że wyraz sympatii. To normalne w wykonaniu Prokopa i Welmanki. Ale żeby już takie durne artykuły pisać, byle coś było, to jest żenada i szerzenie nienawiści i dawanie kolejnych tematów do hejtu.

 • Gość: Kol

  Oceniono 6 razy 4

  Lubią się i lubią sobie też dopiekac.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Rodzynek majdan rzygam juz tym towarzystwem

 • Gość: 666

  Oceniono 9 razy 3

  I teraz 20 artykułów dziennie o ramówce tvn. Żyg.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 3

  Tvn-owskie towarzystwo, uśmieszki, a jedno drugiemu najprędzej by oczy wydrapało. Pani Wellman za to ma się czym pochwalić, obłuda

 • Gość: Ula

  Oceniono 14 razy 2

  Nie obchodzi mnie Wojewódzki ale oglądając Dzień dobry TVN to w każdy temat wpakują politykę. Nawet w modę. A kiedyś tak fajnie było ich oglądać.

 • Gość: jerry

  Oceniono 1 raz 1

  Welman krytykuje czyjś wygląd?- to nawet nie jest śmieszne, to jest żałosne!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX