Wiosenny spot TVN. Rozśpiewana Gessler skradła show, ale opinie internautów są mocno podzielone. "To na poważnie?"

Telewizja TVN zaprezentowała najnowszy spot wizerunkowy, promujący wiosenną ramówkę stacji. Takiego efektu chyba nikt się nie spodziewał.

Za nami konferencja ramówkowa stacji TVN, na której zaprezentowana została szeroka oferta programowa na nadchodzący sezon wiosenny. Na ściance brylowały największe gwiazdy, jednak tym razem to nie one, a sam spot wizerunkowy stacji wzbudził najwięcej emocji. Przekonajcie się sami, dlaczego tak się właśnie stało.

Spot wizerunkowy stacji TVN

TVN zaskoczył chyba wszystkich. Zaprezentowano właśnie spot wizerunkowy, w którym największe gwiazdy stacji śpiewają piosenkę disco-polo. W teledysku wystąpili między innymi: Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Kinga Rusin, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Hubert Urbański czy Maciej Stuhr. Wszyscy w dość zabawnych stylizacjach tańczą w rytm muzyki, która jak przekonują twórcy, ma zabrać nas na "prywatkę, jakiej nie przeżył nikt".

Sam spot trwa 2,5 minuty i już wzbudził w sieci sporo medialnego szumu. Zdania internautów są bowiem mocno podzielone. Jedni zauważają, że to zabawna odpowiedź na disco-polo, promowane przez Telewizję Polską, drudzy natomiast określają spot mianem najgorszego w całej historii. 

A mnie się podoba. Z humorem i dystansem. Trochę uśmiechu w tym brutalnym świecie.
Przepraszam, że pytam, ale Państwo na poważnie z takim spotem? Co to ma być?
A mi się podoba,dawno się tak nie uśmiałam! Pani Magda najlepsza - czytamy na oficjalnym Facebooku stacji TVN.
Zobacz wideo

Jakie są Wasze opnie? Niewątpliwe jest to dość nietypowy spot, którego z pewnością wielu z Was się nie spodziewało. Należy jednak dodać, że w jednej chwili wzbudził nieprawdopodobne emocje, a przecież o to chyba wszystkim chodziło. 

DH