Agnieszka Woźniak-Starak najgorzej ubraną gwiazdą na ramówce TVN? Wyglądała po prostu nudno!

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na wiosennej ramówce telewizji TVN. Jak wyglądała? Dość nietypowo. Przekonajcie się, dlaczego!

Wiosenna ramówka stacji TVN ponownie zgromadziła w jednym miejscu prawdziwy tłum gwiazd. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Agnieszki Woźniak-Starak. Gwiazda tym razem postawiła na dość nietypową stylizację, ponieważ zabrakło w niej chociażby odrobiny elegancji. 

Zobacz wideo

Ramówka TVN. Agnieszka Woźniak-Starak - jak wyglądała? 

Agnieszka pojawiła się na konferencji ramówkowej w klasycznych, luźnych dżinsach, do których dobrała kraciastą, oversizową marynarkę. Stylizację uzupełniły również brązowe kowbojki. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że w tym look'u po prostu wiało nudą. Nic nie przykuło szczególnej uwagi, a sam efekt nie był zbyt powalający. Stylizacja jednak z pewnością wyróżniała się na tle pozostałych, gdyż inne gwiazdy postawiły raczej na szyk i elegancję, czego natomiast zabrakło u Agnieszki.

AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK NA RAMÓWCE TVN. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Warto również dodać, że tak luźne ubrania spowodowały, że figura Agnieszki nie została podkreślona, a wręcz przykryta i delikatnie zniekształcona. A szkoda, bo sama gwiazda ma przecież fenomenalną sylwetkę, a zwłaszcza piękne i długie nogi!

Jak oceniacie stylizację Agnieszki prosto z ramówki TVN-u? Koniecznie dajcie znać, czy wam się podobała. 

DH

Więcej o: