To na pewno Celine Dion? Nowe zdjęcia gwiazdy przerażają. Nigdy nie była aż tak szczupła!

Celine Dion od kilku dni przebywa w Paryżu. Najnowsze zdjęcia gwiazdy przeraziły internautów. Piosenkarka wygląda na nich bardzo szczupło.

Celine Dion już od ponad dwóch dekad cieszy się statusem światowej diwy. Popularność przyniosły jej przeboje takie jak "A New Day Has Come" czy "My Heart Will Go On" (piosenka pojawiła się w filmie "Titanic"). W ostatnich latach częściej niż o sukcesach muzycznych Kanadyjki słyszymy jednak o tragediach, jakie dotykają ją w życiu prywatnym.

Zobacz wideo

W 2016 roku mąż gwiazdy Rene Angelil zmarł na raka krtani. Zaledwie dwa dni po stracie męża Celine Dion pożegnała również rodzonego brata, który przegrał walką z tą samą chorobą. Po przeżytej żałobie, gwiazda znów zaczęła udzielać się publicznie.

Odchudzona Celine Dion na pokazie mody

Rok temu Celine Dion zainteresowała się branża modowa. Gwiazda wykorzystała tę okazję i teraz oprócz koncertów, możemy widywać ją także na pokazach mody. Póki co nie na wybiegu, a widowni.

Obecnie wokalistka przebywa w Paryżu, gdzie bierze udział w tygodniu mody haute couture. Na najnowszych zdjęciach wykonanych przez paparazzi widać, że gwiazda wyraźnie schudła. Co prawda Celine Dion zawsze mogła pochwalić się nienaganną figurą, ale zgodzicie się chyba z nami, że tak szczupła nie była jeszcze nigdy.

BARDZO CHUDA CELINE DION W PARYŻU. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Pomimo chłodu, gwiazda postawiła na dość skąpy zestaw składający się ze spodni do kostek oraz rozdekoltowanej marynarki. Taka stylizacja jeszcze bardziej podkreśliła jej mocno odchudzoną sylwetkę.

Jak podoba Wam się Celine Dion w takim wydaniu?