Doda już rozpoczęła przygotowania do koncertu przeciw nienawiści. Pokazała zdjęcie z artystami! "Wszyscy razem, bez podziałów"

Ruszyły przygotowania do koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Osoby zaangażowane proszę o pomoc finansową w zorganizowaniu wydarzenia.
Zobacz wideo

Śmierć Pawła Adamowicza wstrząsnęła całym krajem. Tysiące osób uświadomiło sobie, że prezydent Gdańska zmarł przez człowieka, którym kierowała nienawiść. To straszne zdarzenie spowodowało, że Polacy zaczęli walczyć z tym, co złe, co wrogie. Takie kroki podjęła też Doda.

Piosenkarka wpadła na pomysł zorganizowania charytatywnego koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Odzew był niesamowity. Niemalże natychmiast swój udział zadeklarowało kilkadziesiąt artystów. 

Zaczęły się przygotowania do koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

Okazuje się, że przygotowania ruszyły pełną parą. Na oficjalnym profilu "Artyści przeciw nienawiści" na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Dodę, Grzegorza Hyży i Katarzynę Nosowską.

 

W opisie czytamy zaś o szczegółach akcji. 

W nawiązaniu do inicjatywy #artyściprzeciwnienawiści, która spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, na gorąco chcielibyśmy przekazać Wam najświeższe informacje. Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów.

Z dalszej części dowiadujemy się, że wydarzenie będzie miało charakter charytatywny, a osoby zaangażowane w akcję robią wszystko, aby udało się zorganizować koncert bez nakładów finansowych.

W poście czytamy też, że zgłosiło się już wiele osób, które zadeklarowały pomoc, jednak niezbędni są sponsorzy, bez których koncert może się nie odbyć.

Prosimy firmy, instytucje i ludzi dobrej woli o wsparcie. Nad kształtem koncertu pracują fantastyczni ludzie, doświadczone ekipy, które na co dzień tworzą największe wydarzenia w kraju

Co ciekawe, osobą odpowiedzialną za kontakt z mediami jest Agnieszka Hyży!

"Artyści przeciw nienawiści" - kto weźmie udział?

Swój udział w koncercie zadeklarowali m.in. Dawid Kwiatkowski, Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Magda Gessler, Mela Koteluk, zespół Bajm, Michał Szpak, Quebonafide i Basia Kurdej-Szatan. 

Pełną listę artystów możecie poznać klikając TUTAJ.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS