Katarzyna Nosowska włączyła się w dyskusję Dody i Górniak. Pokazała SMS-y od syna

Katarzyna Nosowska zabrała głos w sprawie koncertu organizowanego przez Dodę pt. "Artyści przeciw nienawiści". Na Instagramie udostępniła swoją rozmowę z synem, w której zastanawiali się nad sensem tej inicjatywy.
Zobacz wideo

Po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, Doda wpadła na pomysł zorganizowania koncertu pt. "Artyści przeciw nienawiści". Swoje poparcie zadeklarowało ok. 100 polskich wykonawców, w tym Katarzyna Nosowska. Listę możecie zobaczyć TUTAJ.

Katarzyna Nosowska o koncercie pt. "Artyści przeciw nienawiści"

Nosowska udostępniła na Instagramie screen rozmów z synem, Mikołajem Krajewskim. Artystka przyznała, że tym razem to on był dla niej nauczycielem. 

Syn do mnie napisał i, za jego zgodą, dzielę się tym. Bywa, że dziecko przejmuje rolę nauczyciela. Podczas tego koncertu będę śpiewała myśląc o "jedni", z której Ty i Ty, i ja jesteśmy. Dobrego wieczoru - napisała Nosowska.

22-latek uświadomił jej kilka kwestii związanych z akcją Dody. Skupił się na haśle, które nie wszystkim się podoba. Przypomnijmy, że pierwsza w tej sprawie zabrała głos Iza Miko, która zwróciła uwagę na pojawiające się w tytule słowo "nienawiść". Jej zdaniem wydarzenie powinno być zorganizowane "dla miłości, a nie przeciw czemuś". Pisaliśmy o tym TUTAJ.

To nie jest długotrwały pokój. Ludzie powinni łączyć się z faktu bycia jednią, a nie posiadania wspólnego wroga. Nawet, gdy ten wróg jest niematerialny. Popieram ideę jednoczenia się, ona jest piękna i zgadzam się z tym koncertem tak jak Ty. Tylko to hasło... motto zawsze wykuwa się w głowach, więc niech kują inne. Pełne czystej miłości i faktu, że w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy ludźmi. Tak jak Ty mnie uczysz - tłumaczył mamie Mikołaj.
 

Internauci w większości zgodzili się ze słowami syna Katarzyny Nosowskiej. Przyznali, że wykazał się dużą dojrzałością.

Mam ciary jak to czytam... Dziękuję, podpisuję się pod tym.
Kasiu, możesz być dumna z syna.
Mądrego syna wychowałaś - chwalą 22-latka.

My się z nimi zgadzamy. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o: