Te legginsy wyjątkowo podkreśliły kształtną pupę Jennifer Lopez. Jej partner pokazał, jak ćwiczy. Wylewa siódme poty

Jennifer Lopez została ostatnio sfotografowana przez paparazzi, gdy wychodziła z siłowni. Jak przekonuje, jej boska figura to nie tylko kwestia dobrych genów. Jak dba o ciało? Rąbka tajemnicy uchylił jej partner, Alex Rodriguez.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez to symbol seksu i kobiecości. Piosenkarka nieustannie cieszy się fantastyczną figurą. W lipcu skończyła 49 lat, ale patrząc na jej najnowsze zdjęcia  naprawdę trudno w to uwierzyć. 

Jennifer Lopez po siłowni

W sobotę paparazzi przyłapali ją, gdy opuszczała jedną z najbardziej znanych siłowni w Miami. Miała na sobie wyjątkowo obcisłe leginsy i krótki top, który odsłonił jej umięśniony brzuch. Widać, że J.Lo ciężko pracuje nad swoją figurą. Piosenkarka nie boi się intensywnych treningów, podczas których daje z siebie 100 procent.

Jennifer Lopez po siłowni. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Co ciekawe, małą zajawkę z jej praktyki na Instagramie pokazał jej partner, Alex Rodriguez. To właśnie on zwykle towarzyszy jej na siłowni. Zachęcił swoich obserwatorów do podjęcia 10-dniowego wyzwania.

10 dni bez węglowodanów, bez cukrów. Kto w to wchodzi? - napisał.
 

Warto wspomnieć, że Lopez bardzo restrykcyjnie unika trzech rzeczy: papierosów, alkoholu i kofeiny. Poranna kawa? Owszem, ale tylko bezkofeinowa, wyznała w wywiadzie dla "Us Weekly".

To co, gotowi na podjęcie wyzwania? :)

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>