Agnieszka Chylińska poinformowała, że nie wystąpi z Dodą. Jest odpowiedź Rabczewskiej

Doda odpowiedziała Agnieszce Chylińskiej, która nie chciała wystąpić podczas koncertu zorganizowanego przez Rabczewską. Zwróciła się do fanów, żeby jej nie hejtowali.

Agnieszka Chylińska nie dołączyła do grupy artystów, którzy zgodzili się wystąpić podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści", organizowanego przez Dodę po wydarzeniach w Gdańsku. Jej postawa nie do końca spodobała się internautom. Rabczewska chciała uniknąć fali hejtu i zwróciła się do swoich fanów, żeby uszanowali jej decyzję.

Zobacz wideo

Zobacz: Agnieszka Chylińska nie wystąpi z Dodą. "Zmienianie świata zaczyna się od siebie". Fani podzieleni, broni jej Korwin Piotrowska

Doda stanęła w obronie Chylińskiej

Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia - napisała Chylińska.

Internauci od razu ją skrytykowali, że jako osoba publiczna powinna zareagować i wziąć udział w inicjatywie, która ma szczytny cel. W jej obronie stanęła Doda i na InstaStories dodała wpis:

Proszę fanów, by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to, iż nie zagra z nami. Nie eskalujcie tego, co ma mieć swój kres. Akceptuję jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to wspólny projekt wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju i staram się nie tracić motywacji jego organizacji. Jest nas już 100. Hura! - zaapelowała Rabczewska.

Wpis DodyWpis Dody Screen z Instagram.com/ dodaqueen

Doda przy okazji swoją radość z kolejnej gwiazdy, która zgodziła się na udział w koncercie. Okazała się nią Halina Frąckowiak.

AW

Więcej o: