Edyta Górniak ponownie zakochana? "Ma na imię Tomasz. Jest tatą dwóch córek". Pojawiły się pierwsze dowody

Jak nieoficjalnie dowiedziało się "Życie na gorąco", Edyta Górniak odnalazła miłość w Sopocie. Dowodem na to ma być... Instagram, a dokładniej jeden film tajemniczego Tomasza.

Edyta Górniak ma za sobą dość trudną przeszłość, zwłaszcza jeżeli chodzi o miłosne rewolucje w jej życiu. Każdy nowy związek wielkiej gwiazdy budzi natychmiast ogromne zainteresowanie ze strony mediów. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ Edyta od lat już należy do czołowych gwiazdy polskiego show-biznesu. Gdy niedawno diwa publicznie ogłosiła swoje rozstanie z Mateuszem Zalewskim, wielu wprost nie mogło w to uwierzyć. Mimo że początkowo nie każdy wróżył tej parze piękną przyszłość, głównie ze względu na sporą różnicę wieku, jaka ich dzieliła, to i tak wiadomość o rozstaniu gwiazdy z kierowcą rajdowym wprawiła niektórych w osłupienie. Mówiło się, że główną przyczyną rozpadu związku był natłok obowiązków Edyty i fakt, że nie miała ona już czasu dla Mateusza. Z pewnością wpływ na to miał również program "Agent-Gwiazdy", w którym Górniak wzięła udział, przez co musiała na dłuższy czas opuścić Polskę. Jednak jak się teraz okazuje, serce Edyty znów zabiło mocniej. 

Zobacz wideo

Edyta Górniak odnalazła miłość w Sopocie

Według nieoficjalnych doniesień tygodnika "Życie na gorąco", w życiu Edyty pojawił się nowy mężczyzna. Co o nim wiemy? Otóż, ma na imię Tomasz i na co dzień mieszka w Sopocie. 

"Jest też tatą dwóch córek" - czytamy w tygodniku.

Co ciekawe, dowodem na związek Edyty z tajemniczym Tomaszem mają być media społecznościowe, a w szczególności konto mężczyzny na Instagramie. Mimo że diva polskiej estrady nie obserwuje profilu Tomasza, to polubiła ona jego zdjęcie z córką. Ten natomiast followuje zarówno konto Edyty, jak i jej syna, Allana. Najwięcej emocji budzi jednak film, który w sieci opublikował Tomasz. Możemy na nim zaobserwować, jak subtelnie gładzi on kobiecą dłoń. I tutaj okazuje się, że prawdopodobnie takie same paznokcie, jak te, które widzimy na filmie, ma właśnie Edyta Górniak! 

Kadr z konta na Instagramie TomaszaKadr z konta na Instagramie Tomasza screen 'Życie na gorąco'

Przyznacie, że to dość zaskakująca wiadomość, zważywszy na to, że od czasu rozstania Edyty z Mateuszem Zalewskim minęło naprawdę niewiele czasu. Jak również donosi "Życie na gorąco", Górniak nie jest jeszcze gotowa na to, by publicznie poinformować o swoim nowym związku. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak trzymać kciuki za tę parę i czekać na oficjalnie potwierdzenie tych informacji.  

DH

Więcej o:
Komentarze (47)
Edyta Górniak ponownie zakochana? "Ma na imię Tomasz. Jest tatą dwóch córek". Pojawiły się pierwsze dowody
Zaloguj się
 • Gość: Jagna

  Oceniono 14 razy 10

  Posikalam się niemal ze śmiechu... Jest "mama "dwóch córek ... Robi się baaardzo ciekawie 😂

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  Ona jest mocno niestabilna emocjonalnie, jej syn jest chyba bardziej dojrzały od niej i całe szczęście że się od niej uwolnił.Ilość tatusiów jaką mu zafundowała przekraczała granicę

 • Gość: RSB

  Oceniono 6 razy 6

  Rozkapryszony, zepsuty pustak

 • Gość: xyz

  Oceniono 9 razy 5

  Po prostu nie mogła się powstrzymać i skusiła się na kolejnego partnera.

 • Oceniono 3 razy 3

  Skoro tajemniczy Tomasz to uważaj Edyta bo to może być prowokacja ze strony agenta Tomka, A tak zalecam wizyty na mitingi anonimowych seksoholików

 • Gość: Niuniuni

  Oceniono 3 razy 3

  Ja tego nie rozumiem. Na głównej stronie wielkiego portalu na samej górze atakuje mnie informacja, ze jakaś obca pani, której nikt z nas nie zna i nie pozna osobiście, jest zakochana albo i nie jest.
  Może jest, może nie jest - tylko co z tego?
  To taki sam news, jak to, że np. Zbigniew Ziobro jest aktualnie głodny. Może i jest głodny. A może się nażarł. Tylko co za różnica?

 • 5andrzejm

  Oceniono 9 razy 3

  Cenię Edytę za talent i koncerty.Niedawno byłem na Jej koncercie w filharmonii w ramach akustycznej trasy koncertowej. Ale czytanie o jej życiu prywatnym i kolejnych partnerach juź stahe się żenadą i jest niesmaczne. Dziwię się samej Edycie że tak sprzedaje medialnie swoje życie prywatne jak również paparazzim i tabloidom go iącym za tanią sensacją czy to jej paznokcie czy też nie.Ostatnie związki Edyty rekordowo krótkie, co parę miesięcy nowy partner.Dałaby sobie faktycznie spokój na dłuższy czas, może na dalsze lata znajdzie jeszcze stałą miłość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX