Górniak potwierdziła, że zerwała z Zalewskim. Wydała oświadczenie. Były partner już odpowiedział. Chyba się wkurzył

Edyta Górniak wydała oświadczenie, w którym potwierdziła swoje rozstanie z Mateuszem Zalewskim. Ten nie pozostał jej dłużny i postanowił odpowiedzieć mocnym wpisem.

Edyta Górniak oficjalnie rozstała się z Mateuszem Zalewskim. Przypomnijmy, że o związku polskiej diwy i kierowcy rajdowego mówiło się już na początku tego roku. Miłość ta nie przetrwała jednak próby czasu. Plotki na temat rozpadu ich związku pojawiły się w mediach kilka tygodni temu. Powodem ich rozstania miał być natłok obowiązków Edyty. Mateusz miał być bowiem wściekły na ukochaną, iż ta nie poświęca mu wystarczająco dużo czasu. 

Edyta Górniak potwierdza rozstanie oświadczeniem na Facebooku

W końcu nadszedł czas, w którym to Edyta Górniak postanowiła oficjalnie odnieść się do medialnych doniesień na temat rozpadu jej związku z Mateuszem Zalewskim. Gwiazda opublikowała na swoim Facebooku oświadczenie, w którym wprost poinformowała, że rozstała się z młodszym partnerem. Górniak zaznaczyła, iż to ona podjęła decyzję o zakończeniu ich miłosnej relacji i stało się to już kilka tygodni temu. Dodała również, że obecnie nie jest to łatwy czas zarówno dla niej, jak i dla Zalewskiego. 

Szanowni Państwo, obserwując komentarze i głośne analizy mediów, zdecydowałam zająć stanowisko w temacie domysłów, dotyczących mojej relacji osobistej. Dlatego wyłącznie, aby nie pozostawiać więcej pola do dowolnej interpretacji i spekulacji potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć - zaczęła w oświadczeniu. 
Nie jest to dla Nas obojga łatwy czas, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich mediów, o uszanowanie tego tematu w rozważaniach publicznych. Niezależnie, mimo okoliczności Naszego rozstania, pozostaję Mateuszowi i najbliższym Jemu osobom niezmiennie życzliwa - napisała w oświadczeniu Górniak.

Mateusz Zalewski odpowiada na oświadczenie Edyty Górniak

To, co napisała Edyta nie spodobało się jednak Mateuszowi. Były już partner gwiazdy pokusił się o kilka słów w odniesieniu do oświadczenia Edyty. Na swoim InstaStory zamieścił krótki, lecz jakże wymowny wpis.

Walka, nawet słowna, mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój Tata. Gdybym teraz wdał się w polemikę zaszedłbym do poziomu, który jest mi obcy.

Czy w ten sposób Zalewski chciał zasugerować mediom, iż Edyta mija się z prawdą? Myślicie, że Górniak postanowi teraz odpowiedzieć byłemu partnerowi? 

DH

Więcej o:
Komentarze (96)
Edyta Górniak potwierdziła, że zerwała z Zalewskim. Były partner już odpowiedział. Chyba się wkurzył
Zaloguj się
 • dlugi48

  Oceniono 55 razy 51

  Och, wydała oświadczenie. Powinna wygłosić orędzie w TV.

 • mer-llink

  Oceniono 50 razy 48

  "NAsz zwiazek" "Nam" - wszystko z dużych liter.
  To My jeszcze do Waszego imperium dokładamy Wam Niderlandy.
  Bo My takie dobre jezdeśmy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 48 razy 42

  No wreszcie trafiła na kogoś mądrzejszego i ktoś ja tak naprawdę z szczerego serca podsumował! Brawo!!!!!!!

 • Gość: prawda

  Oceniono 35 razy 29

  Kopnął ją bo to zła kobieta jest ! Do tego bardzo toksyczna i niezrównoważona psychicznie ! Strzela fochy na każdym kroku !

 • Gość: as

  Oceniono 33 razy 29

  hahaha piąteczka mateusz ! super odpowieź

 • Gość: nemo

  Oceniono 30 razy 28

  prosze Pani ! kogo to obchodzi z kim Pani śpi ! ! dej sobie juz spokuj ! bo nikogo to nie obchodzi !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX