Żora Korolyov po 8 latach rozstał się z żoną. Teraz pokazał się na salonach z nową partnerką. Stracił głowę dla ślicznej aktorki!

Żora Korolyov jest znowu zakochany. Szczęście znalazł u boku Eweliny Bator. Tancerz nie kryje się już z uczuciem do aktorki. Para coraz częściej bryluje na salonach.

Żora Korolyov od ponad 10 lat jest jednym z najpopularniejszych tancerzy w Polsce. "Taniec z gwiazdami" zrobił z niego prawdziwą gwiazdę. Ukrainiec potrafił wykorzystać swoje pięć minut sławy. Prócz tanecznego show pojawiał się w innych programach, zaliczył również aktorski debiut w serialach. W międzyczasie został nawet menedżerem piłkarskim.

Zobacz wideo

Jednak wszystko zeszło na drugi plan, kiedy poznał Annę Kuznetsovą. Para pobrała się w 2010 roku. Kilka miesięcy później na świat przyszła ich córeczka - Sonia Sophie. Niestety, ich związek nie przetrwał próby czasu. Po ośmiu latach zdecydowali się rozstać. Kilka miesięcy temu żona gwiazdora w jednym z wywiadów przyznała, że rozwodzi się z mężem.

ZOBACZ TEŻ: Żora Korolyov rozwodzi się!

Żora Korolyov znowu zakochany

Szybko okazało się, że tancerz nie lubi samotności. Kiedy u jego boku zaczęła pojawiać się śliczna aktorka Ewelina Bator, prasa zaczęła plotkować o nowym związku celebryty. Po kilku tygodniach para nie kryła się już z uczuciami. Zaczęła publikować wspólne zdjęcia na Instagramie. Pozowała też ochoczo na ściankach. Kiedy niedawno przyszli objęci na świąteczną imprezę ATM, nikt nie miał wątpliwości, że ich miłość kwitnie.

Żora Korolyov z nową partnerką na salonach. Zobacz zdjęcia >>>>>

Co ciekawe, Korolyow i Bator są również partnerami w biznesie. Żora w lipcu 2017 roku otworzył w Warszawie Akademię Arte, gdzie dzieci i młodzież mogą uczyć się tańca, śpiewu i aktorstwa. Jedną z nauczycielek jest Ewelina, która zajmuje się nauką aktorstwa.

Trzymamy kciuki za ich związek!

AD

Więcej o:
Komentarze (73)
Żora Korolyov po 8 latach rozstał się z żoną. Teraz pokazał się na salonach z nową partnerką. Stracił głowę dla ślicznej aktorki!
Zaloguj się
 • Gość: enn

  Oceniono 74 razy 50

  jak się zakłada rodzinę to się powinno o rodzinę dbać a nie tracić głowę dla nowych partnerek

 • manufa

  Oceniono 36 razy 28

  "Żora Korolyov" czyli imię pisane w transkrypcji polskiej, a nazwisko w angielskiej. Gdzie tu logika?

 • wawiak57

  Oceniono 34 razy 26

  Ta pani to od kiedy stała się śliczna. Ewentualnie , może pomyliliście osoby.

 • Gość: Żora Koroljow?

  Oceniono 21 razy 17

  Stary chłop i ciągle Żora. Jak Kasia Skrzynecka, lat 50 :-P

 • Gość: asia

  Oceniono 35 razy 17

  Po co to wogóle ślub bierze...dziecko zrobi i juz odkochał się....

 • Gość: Ines

  Oceniono 27 razy 15

  Co za prymitywnie napisany tekst. Mam wrażenie, że autorka tego tekstu chodzi do podstawówki

 • zenith700

  Oceniono 33 razy 13

  Kłerwa, co za matoły piszą te artykuły?!? Nie trzeba znać języków, wystarczy zajrzeć do Wikipedii, żeby dowiedzieć się, jak poprawnie napisać imię i nazwisko osoby, którą się opisuje!

  Heorhij Korolow, ukr. Георгій Корольов, ros. Георгий Королёв
  Anna Kuznetsova zamiast po prostu Anna Kuzniecowa

  Ale nie, lepiej i bardziej "światowo" jest używać zangielszczonej wersji... matoły...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX