Najstarsza córka Kukiza pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. "Ten dzień był tak niezwykły i magiczny"

Kilka miesięcy po ślubie, Julia Kukiz postanowiła pokazać zdjęcia z ceremonii. Wyglądała pięknie!

Paweł Kukiz większości Polaków kojarzy się jako wokalista zespołu Piersi, a od niedawna również polityk. Trzy lata temu muzyk kandydował na prezydenta Polski. Ostatecznie zajął trzecie miejsce, co i tak można uznać za spory sukces. 

Wkroczenie do świata polityki skierowało uwagę mediów nie tylko na Kukiza, ale także na jego rodzinę. Niedoszły prezydent ma trzy córki: Hanię, Polę i Julię. Julia, czyli najstarsza z nich, kilka miesięcy temu wyszła z mąż. Ślub odbył się w lipcu.

Zobacz wideo

Córka Kukiza pokazała zdjęcia ze ślubu

27-latka dopiero teraz postanowiła pochwalić się zdjęciami z ceremonii. Dołączyła do nich wzruszające podziękowania dla bliskich oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowania.

Po paru miesiącach od ślubu, chciałabym bardzo podziękować wszystkim wykonawcom, a przede wszystkim niezwykle otwartym i pozytywnym ludziom, którzy sprawili, że ten dzień był tak niezwykły i magiczny! - napisała Julia.

JULIA KUKIZ POKAZAŁA ZDJĘCIA ZE ŚLUBU. >>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Trzeba przyznać, że panna młoda prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Julia Kukiz do tej pory nie zdradziła tożsamości swojego męża.

Więcej o:
Copyright © Agora SA