Edyta Górniak rozstała się z młodszym partnerem? Skomentował w końcu plotki o rozstaniu. I znów namieszał. Są ze sobą czy nie?

Partner Edyty Górniak - Mateusz Zalewski zabrał głos w sprawie domniemanego rozstania z wokalistką. Jego słowa niczego jednak nie tłumaczą.

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się informacja, że Edyta Górniak znów jest singielką, bo właśnie rozstała się z o 12 lat młodszym Mateuszem Zalewskim. Mimo że biznesmen usunął wspólne zdjęcia z polska diwą ze swojego Instagrama, to z jego ostatnich wypowiedzi jednoznacznie nie wynika, czy faktycznie rozstał się z Górniak.

Zobacz wideo

Mateusz Zalewski o rozstaniu z Edytą Górniak

Ukochany Górniak miał obrazić się na gwiazdę, za to, że ta nie ma dla niego czasu i często wyjeżdża. To właśnie miało być przyczyną domniemanego rozstania piosenkarki i bogatego biznesmena. Czy jednak aby na pewno ich związek się rozpadł?

Instagramowe wpisy Edyty Górniak, która wyznaje, że w życiu nie wszystko układa się po jej myśli, są enigmatyczne. Również sam Zalewski wprost zapytany o zakończenie związku nie rozwiewa wątpliwości.

W rozmowie z „Dobrym Tygodniem" przyznał:

Trochę za wcześnie na to pytanie. Poczekajmy jeszcze z komentarzami.

 W podobnym tonie wypowiedział się również w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Zdecydowaliśmy z Edytą nie odnosić się do doniesień o końcu naszego związku. Może w odpowiednim czasie odniesiemy się do tych „rewelacji” na portalach społecznościowych – powiedział.

Czy Górniak i Zalewski są razem, a może zwyczajnie nie chcą komentować swojego rozstania, bo nie chcą uniknąć medialnego szumu? Chyba musimy jeszcze poczekać na ostateczną odpowiedź.

AG

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>