Edyta Górniak znów jest singielką. Gwiazda rozstała się z Mateuszem Zalewskim. "Po prostu się obraził"

Kilka dni temu media obiegła informacja, iż Edyta Górniak i Mateusz Zalewski rozstali się. Teraz jeden z tabloidów ujawnił szczegóły rozpadu ich związku.

Edyta Górniak poznała Mateusza Zalewskiego na początku bieżącego roku. Młody kierowca rajdowy, a także i biznesmen, szybko zdobył serce gwiazdy. Edyta mimo, iż była bardzo ostrożna, postanowiła jednak mu zaufać. 

Nadal się boję, jestem tak ogromnie podejrzliwa wobec uczucia miłości między ludźmi, nie umiem tego pokonać - mówiła gwiazda w rozmowie z WP jeszcze w październiku. 

Związek nie przetrwał próby czasu. Edyta i Mateusz rozstali się po zaledwie kilkumiesięcznej znajomości. Tuż po tym, jak oboje usunęli z sieci wszystkie wspólne zdjęcia, w mediach aż zawrzało na temat rozpadu ich związku, a w szczególności jego przyczyn. 

Dlaczego Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim?

Jak donosi Fakt, głównym powodem rozstania miał być natłok obowiązków Edyty. Zalewski miał mieć pretensje do ukochanej, że ta nie poświęca mu wystarczająco dużo czasu. Przypomnijmy, iż całkiem niedawno gwiazda zdecydowała się na udział w nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy", do którego to zdjęcia są obecnie realizowane na Wyspach Kanaryjskich. 

Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził – wyznała w rozmowie z "Faktem" osoba z bliskiego otoczenia Górniak. 

Edyta Górniak na planie 'Agenta'Edyta Górniak na planie 'Agenta' Plotek Exclusive

Doniesienia na temat głośnego rozstania pary nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone. Natomiast sam Zalewski zapytany o to, czy ich związek jest już na przegranej pozycji, wyznał: 

Trochę za wcześnie na to pytanie. Poczekajmy jeszcze z komentarzami – powiedział "Faktowi" Mateusz.

Jak dalej potoczy się relacja Górniak z młodszym o 13 lat kierowcą rajdowym? O tym z pewnością przekonamy się już wkrótce. Obecnie fani wokalistki mogą jedynie mocno trzymać kciuki za sukces Edyty w "Agencie". 

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Edyta Górniak rozstała się z Zalewskim przez "Agenta"? "Po prostu się obraził"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fakduck

  Oceniono 30 razy 22

  Chodzą plotki, że ta Pani kiedyś śpiewała.

 • Gość: gość kobieta

  Oceniono 14 razy 12

  Bo to pierwszy raz i zapewne nie ostatni, za chwilę znowu będzie zakochana!:)

 • arbor_1

  Oceniono 12 razy 10

  Nie zarabia na śpiewaniu, bo jakoś tak nie chcą jej słuchać, to musi brać udział w badziwwnym programie.

 • doktorzero

  Oceniono 17 razy 7

  Dariusz Kordek, Robert Kozyra, Piotr Gembarowski, Piotr Kraśko, Krzysztof Ibisz, Dariusz Krupa, Piotr Schramm - siedmiu wspaniałych, którzy przed młokosem Mateuszem Zalewskim przetestowało szparkę p. Górniak. Niestety test przegrał z jej intelektem...

 • ina.benita1973

  Oceniono 6 razy 6

  Zdaje się w w ostatnim tygodniu, większość taboidów w Empiku "biła" po oczach, że strata dziecka umocniła ich związek jak nigdy...:-) Jeszcze owe śmieci nie trafiły do kosza, a tu już coś nowego. Jak żyć? ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX