Bogumiła Wander po latach żałuje odejścia z TVP. "Może za szybko. Brakuje mi telewizji. To moje życie, od młodych lat"

Bogumiła Wander tęskni za pracą w telewizji? W rozmowie z portalem "Newseria Lifestyle" wyznała, że chyba za wcześnie zrezygnowała ze swojego stanowiska.
Zobacz wideo

Bogumiła Wander po 32 latach zrezygnowała z pracy w Telewizji Polskiej. Co było powodem? Spikerka uważała, że TVP nie miało dla niej żadnej atrakcyjnej oferty, dlatego zdecydowała się złożyć wymówienie. 

Bogumiła Wander tęskni za pracą w telewizji

Choć stacja nie miała jej nic do zaproponowania, a ona odeszła, to nie kryje, że gdyby jeszcze raz miała możliwość pracy w TVP, nie wahałaby się nawet przez chwilę.

Bardzo brakuje mi telewizji. Oglądam na okrągło, jak tylko mogę. To moje życie, od młodych lat. Odeszłam na własne życzenie, może za szybko. Mogłam dalej pracować. Ale jak są możliwości zapraszania, bo są takie, to, w zależności od tematu, chętnie przychodzę - wyznała.

Bogumiła Wander na archiwalnym zdjęciu TVPBogumiła Wander na archiwalnym zdjęciu TVP Materiały prasowe TVP

Wander odniosła się też do dzisiejszych prezenterek. Nie chce ich oceniać, ale przygląda się ich pracy.

Są wspaniałe dziewczyny. Ja chwalę i mam swoje ulubienice - powiedziała.

Jak myślicie, która z obecnych prezenterek może być jej ulubienicą?

MT

Więcej o:
Komentarze (49)
Bogumiła Wander po latach żałuje odejścia z TVP. "Może za szybko. Brakuje mi telewizji"
Zaloguj się
 • Gość: Piotr

  Oceniono 139 razy 111

  Wszystkich szydzących zapewniam. Starość czeka wszystkich. Jeśli komuś nie podoba się obecność starszych ludzi w przestrzeni publicznej to niech przekaże to swoim dzieciom. Za kilkadziesiąt lat, zamkną was w pokoju i oszczędzą waszej obecności światu.

 • tom2019

  Oceniono 95 razy 61

  Tak wygląda człowiek gdy jest starszy i nie ma w tym żadnej sensacji. Jak komuś nie podoba się pokazywanie ludzi starszych to niech się lepiej zacznie leczyć.
  Tak więc głupiutkie lemingi z miasteczka Wilanów patrzcie, bo też się kiedyś zestarzejecie, a wasze tatuaże nie będą tak pięknie wyglądać jak dzisiaj.

 • Gość: Ela M

  Oceniono 70 razy 56

  Bogumiła Wander , Edyta Wojtczak i Krystyna Loska to były ikony naszej raczkującej telewzji Pani Bogusia była śliczna Gdyby zdjęcie było zrobione z większej odległości to byłoby ok To nie jest wiek na selfi (pamiętacie o tym małolaty - i więcej empati dla starszych osób )

 • Gość: Zoska

  Oceniono 45 razy 27

  Szacunek. Brac sie za bary ze staroscia , przyjmowac taka jaka jest .Byle w zdrowiu i pogodzie
  ducha.Pani Bogumilo. Pani wystarczy odpowiedni makijaz i bedzie 10 lat mniej.

 • Gość: Ada

  Oceniono 9 razy 9

  Spikierki z tamtych lat miały klasę ,milo te Panie wspominam .Coz lat przybywa każdemu ale milo je widzieć. Szkoda,. że nic nie słychać o Pani Edycie.Wszystkie Panie serdecznie pozdrawiam

 • Gość: Lawla

  Oceniono 13 razy 9

  Zawsze piękna i pełna klasy.Z przyjemnością wspominam dzieciństwo i telewizję która reprezentowała ;) życzę dużo pogody ducha

 • Gość: Wiki

  Oceniono 10 razy 8

  Zdrówka dużo dla p. Bogumiły.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 12 razy 8

  Bez makijażu normalnie. Jak starsza pani. Dużo zdrowia !!!

 • lepiregenre

  Oceniono 6 razy 6

  Wizualnie starość, owszem, dla niektórych młodych odbiorców może być przykra. Ale też należy powiedzieć dzisiaj, że jeżeli teraz młodzi tak komentują osoby starsze tzn. że mamy do czynienia z totalnym przetasowaniem dotychczasowych wartości. Nie trzeba być futurologiem aby można było stwierdzić, że dzisiejsza młodzież w takim wątpliwym dla nich etycznie czasach, za 30 lat będą jeszcze gorzej potraktowani przez następne pokolenia. W takim klimacie starość możne być potraktowana ale jeszcze gorzej. W przyszłości cmentarze i pogrzeby zapewne przejdą do lamusa. Ciała osób zmarłych będą traktowane jak zwykłe odpady, których należy się jak najszybciej pozbyć. Czyli będzie istniała jakaś przyśpieszona forma utylizacji zmarłych. Kremacja też jest już przeżytkiem. Osoby starsze, czyli dzisiejsza młodzież, nie będzie wychodziła na ulicę. Starsze osoby w przyszłości będą traktowane jako upadek wszystkiego. Następne pokolenia będą unikały starszych jak ognia, tak jak np. dzisiaj starsi unikają pseudokultury tych młodych, czyli sitkomów, tatuaży i złotych łańcuchów przebijających ich penisy lub pochwy. Każde pokolenie ma swój czas. Każde pokolenie ma swoją kulturę i inteligencję. Ale dzisiaj młodzi nie mają kultury, ponieważ żyją tylko chwilą, mają tylko lustra, botoks, żadnej książki na półkach, tani alkohol pod ręką lub ewentualnie inne środki wyniszczające ich mózgi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX