Baby shower Wendzikowskiej. Tort, balony i przyjaciółki, a wśród nich Cichopek. Oberwało się jej za strój!

Anna Wendzikowska jest już w bardzo zaawansowanej ciąży, dlatego postanowiła zorganizować baby shower. Na imprezie pojawiła się też Kasia Cichopek.

Wczoraj w restauracji Magdy Gessler - Qchnia Artystyczna, odbyło się baby shower Anny Wendzikowskiej. Nie zabrakło koleżanki z planu przyszłej mamy, Katarzyny Cichopek.

 

Baby shower Anny Wendzikowskiej

Baby shower to impreza zorganizowana przez ciężarną kobietę lub jej bliskie przyjaciółki, podczas której goście wręczają przyszłej mamie prezenty. Na imprezie Anny Wendzikowskiej nie zabrakło balonów, słodyczy, a nawet tortu w kolorze błękitnym i różowym. Przyszła mama wszystko uwieczniła na zdjęciach, opublikowanych na jej InstaStory. Zobaczymy tam lukrowane ciasteczka w kształcie dziecięcych śpiszków, tort ozdobiony masą cukrową czy prześlicznie udekorowany stół ze słodkimi przekąskami. 

Katarzyna Cichopek

Wśród zaproszonych gości, oprócz np. siostry celebrytki, znalazła się również koleżanka z planu serialu "M jak Miłość" - Kasia Cichopek, która również pochwaliła się zdjęciami z uroczystości na swoim Instagramie. 

 

Kasia Cichopek w dresie

W komentarzach fani zarzucili Kasi Cichopek nieadekwatny do okazji ubiór:

Pani Kasiu ,ale dresy na taką imprezę?
Z tym strojem kiepsko wyszło, trochę jak uboga krewna.
Strojem dobranym odpowiednio do sytuacji wyraża się także szacunek do drugiej osoby.

Aktorka szybko odpowiedziała fanom, jaki był powód jej wyglądu:

Aby zdążyć jechałam prosto z biegu charytatywnego, który pokazałam na InstaStory. Nie strój jest wyrazem szacunku, lecz obecność na imprezie... na tym polega przyjaźń, że nie oceniana się człowieka po ubraniu, a po czynach.

Cichopek dała tym wpisem potwierdzenie swojej przyjaźni z Wendzikowską. Życzymy więc, by relacja aktorek była zawsze głęboka, na tyle, by wybaczyć dres ;)

KJ