Kim jest synowa Zenka Martyniuka? Ewelinę i Daniela dzieli spora różnica wieku. To nie wszystko, co wiemy o pannie młodej

O weselu syna Zenona Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej mówiło się od tygodni. Ponoć słynny ojciec miał zapłacić za huczne przyjęcie nawet milion złotych. Młodzi zgodnie z zapowiedziami pobrali się wczoraj na Podlasiu.

Syn króla disco polo już po ślubie. Daniel i Ewelina powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w kościele Świętego Krzyża w Grabówce. Następnie 250 gości bawiło się w restauracji "Lipowy Most". Jak to na Podlasiu, wesele potrwa kilka dni.

O Ewelinie Golczyńskiej, bo tak nazywa się synowa Zenona Martyniuka, nie wiadomo zbyt wiele. Młodzi zdają się unikać błysku fleszy i zainteresowania mediów. Udało nam się jednak zebrać kilka faktów dotyczących młodej żony.

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub. Kim jest Ewelina Golczyńska?

Wybranka Daniela Martyniuka jest od niego młodsza o 10 lat. 19-latka pochodzi z Wielkopolski, konkretnie ze wsi Władysławów, położonej w okolicach Konina. Ewelina Golczyńska ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Turku. Świeżo upieczona panna młoda ma wiele pasji, jedną z nich jest sport. Dziewczyna interesuje się jazdą konną. Kibicuje również takim drużynom piłkarskim jak FC Barcelona czy Lech Poznań.

JAK WYGLĄDA SYNOWA ZENONA MARTYNIUKA? ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Martyniuk i Golczyńska poznali się w zeszłym roku. Młodzi od razu musieli wiedzieć, że są dla siebie tymi jedynymi. Postanowili nie zwlekać z powiedzeniem sobie sakramentalnego "tak". Syn króla disco-polo oświadczył się swojej dziewczynie 1 lipca, po niecałym roku znajomości. Para mieszkała już wtedy razem w apartamencie Martyniuka w Białymstoku. Chłopak miał go dostać od rodziców w prezencie za ukończenie studiów w Szkole Morskiej w Gdyni.

Młodej parze życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>