Syn Zenona Martyniuka już po ślubie! Są zdjęcia z ceremonii! Przyjęcie weselne jest warte milion złotych!

Syn Zenka Martyniuka jest już po ślubie. Zobaczcie zdjęcia z ceremonii!

Jeszcze niedawno pisaliśmy, że syn Zenka Martyniuka jesienią stanie na ślubnym kobiercu. Choć muzyk nie chwali się wystawnym życiem, to przyznał, że wesele Daniela będzie kosztować... aż milion złotych!

Syn Zenka Martyniuka wziął ślub

Ceremonia ślubna Daniela Martyniuka i jego wybranki, Eweliny Golczyńskiej odbyła się 6 października w kościele Świętego Krzyża w Grabówce na Podlasiu. Po kościele goście mają udać się na dwudniowe wesele zorganizowane w hotelu Lipowy Most. Na przyjęcie zaproszono 250 osób. Poza rodziną i przyjaciółmi, na weselu ma pojawić się lider zespołu Weekend, Radek Liszewski oraz rodzeństwo Gwiazdowskich z zespołu Mig. Na weselnym stole ma królować kuchnia włoska i...polska dziczyzna. 

ŚLUB SYNA ZENKA MARTYNIUKA. ZDJĘCIA>>>

Suknia ślubna i prezenty

Suknia Eweliny Golczyńskiej powstała ponoć w pracowni krawieckiej Elwiry Horosz w Białymstoku.

Państwo młodzi są pasjonatami motoryzacji, w związku z tym dostali prezent, który powinien ich bardzo ucieszyć. Rodzice Daniela podarowali im mercedesa wartego 450 tysięcy złotych.

Jak każda para młoda, Daniel i Ewelina planuje po weselu wyjechać w podróż poślubną. Dokąd się wybiorą? Prawdopodobnie polecą do Ameryki Południowej.

Młodej parze gratulujemy!

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: