Olga Frycz przez lata była pokłócona z ojcem. Teraz znów są szczęśliwą rodziną. Partner aktorki pokazał urocze zdjęcie Jana z wnuczką

Partner Olgi Frycz, Grzegorz Sobieszek, opublikował na swoim Instagramie zdjęcie Jana Frycza z wnuczką. Internauci są zachwyceni.

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek tydzień temu zostali rodzicami. Na świat przyszła pierwsza córeczka pary, której dali na imię Helena. Najpierw tę informację przekazała Joanna Jędrzejczyk, gratulując im, a później potwierdziła to aktorka, publikując zdjęcie z maleństwem.

Jan Frycz z wnuczką

Kilka dni temu Olga pochwaliła się pierwszym zdjęciem ze spaceru z Helenką. Zdradziła też, że ma za sobą pierwszą jazdę samochodem z maluchem. Tymczasem partner aktorki opublikował na swoim Instagramie urocze zdjęcie Jana Frycza z wnuczką.

 
Szalony tydzień. Najpierw rodzi mi się córka, później te szpitale, te papiery, te formalności, ten fotelik, co go pierwszy raz montowałem w furze, te wizyty babci i dziadków, te gratulacje, te pieluszki i talk, ten stres i brak snu. Jest jeszcze normalna praca i psy, które muszą normalnie wychodzić na spacery... A i tak są znajomi, którzy mają pretensje, że im nie odpisuje na wiadomości - napisał.

Pod postem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów:

Zakochany dziadek!
Ale urocze jest to zdjęcie!

Urocze i bardzo wymowne. To zdjęcie to najlepszy dowód na to, że Olga i Jan pojednali się i dzisiaj znów tworzą szczęśliwą rodzinę.

Przypomnijmy, że przez lata aktorka miała za złe ojcu, że ten zostawił jej mamę i czwórkę rodzeństwa. Po drodze pojawiły się też konflikty związane z pójściem Olgi go szkoły aktorskiej. Jan nie pochwalał wyboru córki, ba, nawet próbował jej utrudnić zrobienie kariery.

Wiem, że coś komuś szepnął i nie dostałam się do szkoły, o której marzyłam od lat. Mówił, że dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji - czytamy wypowiedź aktorki w "Dobry Tydzień".

Jednak po latach postanowili zażegnać konflikt.

Spotkaliśmy się po latach. Ja już dorosła, on coraz starszy. To było fajne, bo od razu wytworzyła się między nami relacja partnerska.

Wszystko wskazuje na to, że dzisiaj jest między nimi tak, jak być powinno, a Helenka ma przy sobie zakochanego dziadka.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.