Kamil Sipowicz blokuje film o Korze. "Uważa, że jest za wcześnie"

Kamil Sipowicz uważa, że jest jeszcze za wcześnie, by zacząć kręcić film o jego zmarłej żonie, Korze. Ma inny pomysł na uczczenie pierwszej rocznicy jej śmierci.

Kora nie miała nic przeciwko nakręceniu filmu o jej życiu. Wielu producentów wyrażało chęć podjęcia tematu, kiedy jeszcze artystka żyła. Teraz, po jej odejściu, temat wrócił ze zdwojoną mocą. Na film jednak jeszcze trzeba będzie poczekać - donosi "Fakt".

Kamil Sipowicz blokuje film o Korze

Do rodziny Kory zgłosiła się jedna ze stacji telewizyjnych, żywo zainteresowana stworzeniem filmu o piosenkarce. Producenci chcieliby, żeby obraz ukazał się już na pierwszą rocznicę śmierci Olgi Sipowicz. To oznacza, że zdjęcia powinny się zacząć już na dniach.

Jednak na razie wszyscy będą musieli jeszcze trochę poczekać. Kamil Sipowicz nie chce, żeby film pojawił się tak szybko:

Kamil jest w żałobie. Uważa, że jest za wcześnie na film o jego zmarłej żonie. Oczywiście każdy szanuje jego wolę i nie zacznie działać bez niego - mówi informator "Faktu".

Wdowiec ma inne plany na uczczenie tej smutnej rocznicy:

Chce wydać tomik wierszy Kory. Będą tam teksty piosenek, które miały się ukazać na jej kolejnej płycie - dalej donosi informator.

Nie ma co ukrywać, wdowiec ma absolutną rację, czekając z taką produkcją. Najbliższy czas powinien zostać poświęcony pogrążonej w żałobie rodzinie.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (24)
Kamil Sipowicz blokuje film o Korze. Jest pogrążony w żałobie
Zaloguj się
 • ami_lii

  Oceniono 15 razy 13

  Kora ledwo zmarła a już ludzie chcą biznes na jej śmierci robić - tu film, tam "reaktywacja" zespołu, zaraz pewnie jeszcze się pojawi mnóstwo płyt "The best of" i książek wspominających Korę.

 • owca888

  Oceniono 11 razy 9

  Ma rację, to tylko dobrze o nim świadczy.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  naprawde dajcie mu spokoj, zaloba, szczegolnie pierwszy rok po odejsciu bliskich, jest bardzo ciezkim, intymnym procesem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Kora to moja młodość Zostały mi tylko wspomnienia i jest mi naprawdę przykro że wszystko zostało gdzieś tam !

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Straciłam syna miał 20 lat tylko 20 lat i pomogły mi słowa pozwólmy Korze odejść BŁAGAM WIEM JAKI TO OBŁEDNY BÓL ...DLA WSZYSTKICH ZA WCZEŚNIE..TO MOJA MŁODOŚĆ JEDNAK...TRZEBA ZOSTAWIĆ JĄ W SPOKOJU ..WSPANIALA BYŁA..

 • Gość: żal

  Oceniono 6 razy -6

  niech kręcą p.Kamilu, życie krótkie, nie ma czasu, żałobę ma pan w sercu i tak na zawsze....

 • race444

  Oceniono 9 razy -7

  Film na piewsza rocznice smieci bylby dobrym pomyslem bo potem, moze byc roznie, poprostu potem spadnie zainteresowanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX