Maja Frykowska komentuje swój występ w "DDTVN". Zdradziła, jak udało jej się zachować spokój na antenie

Maja Frykowska zabrała głos w sprawie swojego wystąpienia w "Dzień Dobry TVN". Była gwiazda "Big Brothera" wybaczyła dziennikarzom ich niemile i aroganckie zachowanie.

Maja Frykowska znana wcześniej jako "Frytka" z Big Brothera pojawiła się w jednym z ostatnich odcinków "Dzień Dobry TVN".

Podczas wywiadu, kiedy gwiazda opowiadała o swojej przemianie wewnętrznej, Kinga Rusin i Piotr Kraśko kpili z Frykowskiej. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Teraz Maja Frykowska postanowiła sama odnieść się do całej sytuacji. 

Maja Frykowska dziękuje widzom

Frykowska na Instagramie zamieściła długi wpis, w którym podziękowała internautom za wsparcie i miłe słowa i że stanęli po jej stronie, kiedy była atakowana w telewizji śniadaniowej. 

Kochani, chcę wyrazić swoją wdzięczność za tyle ciepłych słów i ogromną przychylność, z jaką spotkałam się po programie @dziendobrytvn. Ta serdeczność, którą mnie obdarzyliście, utwierdziła mnie w przekonaniu, że warto pokonywać swoje słabości, do których zbyt często nie lubimy się przyznawać - napisała celebrytka.

Dalej gwiazda "Big Brothera" odniosła się do wiary i swojej wielkiej przemiany.

Kiedy polegamy na sobie, paradoksalnie nie pozwalamy działać Bogu w naszym życiu, bo tylko On może sprawić, że to, co jest naszą słabością staje się naszą siłą. Przemiana, która się w nas dokonuje na oczach świata, staje się inspiracją dla innych poszukujących.

Gwiazda odniosła się też słów o tym, że w programie zachowała spokój i dała się poznać jako opanowana kobieta z klasą. Z jej słów wynika, że nie żywi urazy wobec prowadzących program. 

Życie z Bogiem daje nam ponadnaturalny spokój. Ten spokój pozwala nam zrozumieć miłość, a ta z kolei nie pozwala nam żywić urazy do drugiego człowieka, bo mamy świadomość tego, że wszyscy jesteśmy w fazie poszukiwań prawdy o sobie.

Swoją wypowiedź Frykowska zakończyła podniosłym tonem.

Jeśli Bóg jest z nami, to któż przeciwko nam? Takiej bezwarunkowej miłości życzę sobie i Wam wszystkim.

Co myślicie o całej tej sytuacji?

AG

Więcej o:
Komentarze (68)
Maja Frykowska komentuje występ w "DDTVN". Zdradziła, jak zachowała spokój na antenie
Zaloguj się
 • Gość: betina

  Oceniono 42 razy 28

  metamorfoza niesamowita. nie dziwię się że samych prowadzących wprawiłaś w osłupienie :-)

 • Gość: olcia

  Oceniono 42 razy 22

  fajnie że prowadzący dopytywali. miło było słyszeć Twoje opanowanie i determinację, zeby pokazać że naprawdę się nawróciłaś i wykonałaś kawał prac.brawo!

 • Gość: Bi

  Oceniono 20 razy 14

  Dlaczego większość tzw. celebrytek, aktorek itp. powiększa sobie usta botoksem? Przecież to wygląda obrzydliwie...takie opuchnięte nie wiadomo co....zgroza...

 • Gość: lubięfrytki

  Oceniono 32 razy 12

  ładna dojrzała odpowiedź i oby nie dała się tylko wciągnąć w ten zakłamany gó...biznes bo wiadomo szatan kusi

 • byann

  Oceniono 28 razy 10

  Klasa w porównaniu do tej pary buraków.

 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 10

  A Frytka tak się przygotowała do ponownego powrotu na wizję, że aż się nawróciła 😂😂😂

 • seeba-5

  Oceniono 14 razy 8

  Nic do niej nie mam ale pier...oli jak potłuczona.

 • hipis3308

  Oceniono 11 razy 7

  Wraz z upływem czasu i starzeniu się, mając coraz mniej adoratorów, a jej parcie na szkło, mimo przechodzenia menopauzy, wcale nie maleje, więc Frytka próbuje zostać polską Marią Magdaleną. Głosząc, że Maria jest królową Polski, to trzymając się tej narracji, powinnyśmy mieć też polską Marię Magdalenę.

 • Gość: Andre

  Oceniono 14 razy 6

  Żałosna idiotka, udająca nawróconą Marię Magdalenę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX