Rusin i Kraśko atakują Maję "Frytkę" Frykowską w "DD TVN". Widzowie zniesmaczeni. "Hipokryzja i brak szacunku"

Maja Frykowska znana kiedyś jako Frytka z "Big Brothera" pojawiła się w "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o swoim nawróceniu i wierze w Boga. Kinga Rusin i Piotr Kraśko zarzucili ją serią niewygodnych pytań. Widzowie uznali ich zachowanie za nieprofesjonalne.

Maja Frykowska, niegdyś Agnieszka "Frytka" Frykowska, dała o sobie przypomnieć w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". W krótkim wywiadzie opowiedziała o wewnętrznej przemianie i nawróceniu. Wyznała, że po swoim kontrowersyjnym występie w "Big Brotherze", gdzie miała przed kamerami uprawiać seks w jacuzzi (do dziś twierdzi, że seksu nie było), zaczęto ją wytykać palcami na ulicy. Po latach stwierdza, że była wtedy "zagubioną, młodą dziewczyną", a ratunek znalazła w wierze. Mimo przykrych konsekwencji swoich młodzieńczych wyskoków, twierdzi, że niczego nie żałuje. I to stwierdzenie wywołało sprzeciw Piotra Kraśki.

Kraśko: Nie za bardzo rozumiem (...). Każdy człowiek czegoś żałuje. Uważam, że to nic złego powiedzieć: gdybym był starszy i mądrzejszy, to bym tego nie zrobił.
Frykowska: Jest ten etap, kiedy jesteśmy młodzi i musimy pewne rzeczy przeżyć. Nie żałuję, bo Bóg mnie oczyścił z tego. Nawróciłam się.

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Maja FrykowskaKinga Rusin, Piotr Kraśko, Maja Frykowska Dzień Dobry TVN

Ale Kraśko nie odpuszczał. Zacytował zdanie z książki Frykowskiej "Pokonaj siebie", która ma się wkrótce ukazać: Czy jej historia jest drogą do naśladowania czy przestrogą?

I jednym, i drugim - stwierdziła Maja.
Przepraszam. Powiedziałaś, że Twoje historia jest drogą do naśladowania? - przerwał jej zdumiony Kraśko.
Frykowska: Nie tyle drogą do naśladowania. My tak naprawdę naśladujemy Chrystusa i staramy się żyć zgodnie ze słowem bożym.
Kraśko: Każdy z nas popełnia błędy, każdy może zmienić swoje życie. Wspaniale. Tylko nie bardzo rozumiem, jak przy tak drastycznej zmianie życia można powiedzieć, że tamto też jest drogą do naśladowania.
Frykowska: Nie, nie. Ja nie mówię, że tamto też jest drogą do naśladowania. To wszystko zostało odcięte w momencie, kiedy się nawróciłam. Kiedy przyjmujemy Jezusa do naszego serca, nasze stare życie umiera i dzieje się coś nowego.

W tym momencie do dyskusji włączyła się też Kinga Rusin. Przerwała Frykowskiej, twierdząc, że jest w mediach tylko ze względu na swoje głośne wyskoki z lat młodzieńczych. I to na nich buduje swoją popularność.

Maja, ale twoje stare życie nie umarło, dlatego że przychodzisz do nas do programu, napisałaś o tym książkę. Jeśli to było tak traumatyczne i chciałaś od tego uciec, to pojawia się pytanie: dlaczego tego nie zrobiłaś? (...) Niczego Ci teraz nie brakuje: masz wiarę, masz męża, masz dziecko, a mimo wszystko wracasz do show-biznesu. Wcale się nie odcięłaś.
Ja nie wracam stricte do show-biznesu. Zależy mi, żeby głośno i wyraźnie mówić o Bogu, o nawracaniu i o Jezusie Chrystusie.
Ale to można robić w kościele - skwitowała Rusin.

Frykowska dzielnie odpierała wszystkie ataki prowadzących, konsekwentnie mówiąc, że wróciła do show-biznesu, bo należy "dzielić się tym, co człowiek doświadcza". Dlatego chce opowiedzieć swoją historię i przestrzec innych.

Widzowie "Dzień Dobry TVN" skrytykowali zachowanie prowadzących

Na facebookowym fanpage'u "Dzień Dobry TVN" zawrzało. Widzowie skrytykowali postawę Kingi Rusin i Piotra Kraśki i zarzucili im brak profesjonalizmu.

Mało mnie obchodzi czy się nawraca, czy nie, bo to jej indywidualna sprawa. Ale Pani Kinga i Pan Piotr atakują gościa programu, a nie rozmawiają. Żenujący wywiad.
Zero profesjonalizmu. Dno.
Po co zaprosiliście Frytkę, żeby ją skompromitować. Nie rozumiem ataku Rusin i Kraśki na nią.
Życie Majki i jej wiara to jej sprawa, ale zachowanie prezenterów to czysta hipokryzja i brak szacunku. Po co zapraszać kogoś, komu nie da się dojść do słowa, przecież odgórnie było wiadome, o czym będzie się wypowiadać.

Podzielacie te opinie? Rusin i Kraśko faktycznie przesadzili?

WJ

Więcej o:
Komentarze (344)
Rusin i Kraśko kompromitują Maję "Frytkę" Frykowską w "DD TVN". Widzowie zniesmaczeni ich zachowaniem. "Hipokryzja i brak szacunku"
Zaloguj się
 • Gość: Dziewczyna szamana

  Oceniono 258 razy 144

  Rusin znana z tego, że mąż ją zostawił dla jej koleżanki, hejtowania mających własne programy koleżanek z pracy, "troski" o los zwierząt dla wzrostu klikalności, załatwiania brzydszej córce udziału w pokazach mody, notorycznego obrażania gości w DDTVN... Coś pominęłam?

 • Gość: Niepijący alkoholik Czarek

  Oceniono 169 razy 121

  Śmiem twierdzić, że frytka mówi prawdę, wierzę w przemiany w swoim życiu. Ja jestem suchym alkoholikiem 4 lata a piłem 22 lata i wierzę, że przemiany są możliwe i to wiem po sobie

 • Gość: Ggyy

  Oceniono 158 razy 108

  Nie da się ich oglądać. Przerywają sobie wzajemnie i gościom. Cz te dwie przekupić na targu może ktoś z TVN nauczyć kultury?

 • Gość: plotkara

  Oceniono 145 razy 99

  No może się nawróciła, może nie ale ten wywiad to raczej przypominał przesłuchanie na policji, jak podejrzany który ma się przyznać do popełnionego przestępstwa. A jak napisała książkę to logiczne że ją promuje.

 • Gość: anna

  Oceniono 129 razy 77

  Rusin powinna isc na urlop,chyba chce zaszkodzic telewizji tvn,a to walka z rozenek ,teraz jakies przesluchanie ,zenada

 • Gość: Lusia

  Oceniono 92 razy 64

  Bardzo nieprofesjonalne były komentarze i śmiechy prowadzących podczas rozmowy o wykorzystaniu botoksu do leczenia migren. Zaproszeni lekarze patrzyli z politowaniem na infantylne odzywki pani Rusin. A chodziło o przewlekły ból, który jest źródłem nieludzkiego cierpienia. Po prostu żenada - poza tym prezenterzy bardziej egocentrycznie prezentują siebie, nie chcą się dowiedzieć tylko pokazać siebie - dlatego w tej sytuacji nie są dziennikarzami. Sorry.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 67 razy 33

  Absolutniedotlenienie nueprifesjonalne zachowanie peowadzacych. Nie jestem fanka kosciele ani Pani Maji ale ogladajac napasc peowadzacych na nia czulam ze grube przesada ja. Wredny atak na kogos kto przyszedl do program porozmawiamy o swojej zmianie na lepsze. Czy tak sie traktuje gosci. ? Krasce i Kini chyba odbilo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX