Na ekranie to była wielka miłość, a później? Co dzieje się z parami z reality show

Poznali się w dość nietypowych warunkach i od razu zapałali do siebie gorącym uczuciem. w jednym wypadku skończyło się to ślubem (przed kamerami), w innym seksem w jacuzzi (również przed kamerami). Czy ich miłość przetrwała? Co słychać u głośnych par z polskich reality show?
Karolina i Grześ z Karolina i Grześ z "Big Brothera" Screen Youtube.com

Karolina Pachniewicz i Grzegorz Mielec z "Big Brother"

Tę parę pamięta chyba każdy - piękna, niezbyt rozgarnięta brunetka i przystojny, świetnie zbudowany blondyn. Związek Karoliny Pachniewicz i Grzegorza Mielca z "Big Brother" budził wiele emocji. Kiedy Grzesiek odpadł z programu, Karolina z tęsknoty za ukochanym również opuściła dom wielkiego brata. Uczucie nie było jednak tak silne, jak się wszystkim wydawało.

Po wyjściu spotykaliśmy się jeszcze przez kilka tygodni. Później nasze drogi się rozeszły: Grzesiek wrócił do domu w Zielonej Górze, a ja do swojego w Olsztynie. Teraz jest dla mnie tylko dobrym kolegą - powiedziała 21-letnia Karolina "Super Expressowi".

Karolina i Grześ z Screen Youtube,com

Karolina i Grześ z Screen Youtube.com

A co dzieje się z nimi teraz?

Grzegorz Mielec 2010 Grzegorz Mielec 2010 Konsulat RP w Sao Paulo

Karolina Pachniewicz i Grzegorz Mielec z "Big Brother"

Grzegorz Mielec w 2005 roku przeprowadził się do Brazylii. Założył tam rodzinę. Jego małżeństwo rozpadło się jednak i w 2010 roku, kiedy udzielał wywiadu ekipie "DD TVN", był już rozwodnikiem. Pracuje w Domu Kultury Polskiej w Sao Paulo. Jest również Prezesem Dyskusyjnego Klubu Filmowego w Domu Kultury Polskiej im. Sanguszki, także w Sao Paulo.

Grzegorz Mielec 2010Konsulat RP w Sao Paulo

Grzegorz Mielec 2010Konsulat RP w Sao Paulo

Karolina Pachniewicz również opuściła ojczyznę. Mieszka i pracuje w Manchasterze. Prowadzi także swojego bloga. Pokazuje na nim swoje stylizacje oraz miejsca, które odwiedza. Podobno jest zaręczona!

Karolina PachniewiczScreen Blogspot.com

Karolina PachniewiczScreen Blogspot.com

Karolina PachniewiczScreen Blogspot.com

Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z "Baru" Screen Youtube.com

Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z "Baru"

Izę i Grzegorza połączyła telewizyjna przygoda w "Barze". Zakochani dali widzom polsatowskiego show historię miłości w wersji instant: od flirtu i podrywu, przez seksualne zbliżenia, zaręczyny i małżeńską przysięgę.

Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z Gala

Po zakończeniu programu zaczęły krążyć legendy o tym, że twórcy "Baru" już od samego początku chcieli, by między tą dwójką coś zaiskrzyło. Wszelkimi sposobami popychali ich ku sobie. Mieli stosować nawet triki psychologiczne, z których uczestnicy nie zdawali sobie sprawy.

Tak naprawdę oświadczyłem się Izie, bo pojawiały się wobec niej nieprzyjemne glosy, po tym jak uprawialiśmy seks przed kamerami. Stąd wzięły się zaręczyny. A później autorzy programu zaproponowali mi pójście dalej. Przyznam, że przed podjęciem ostatecznej decyzji trochę się wahałem - wyznał Grzegorz.

Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z EastNews

Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z EastNews

Mimo niepewności do ślubu doszło i wyglądał on dokładnie tak, jak młoda para sobie wymarzyła.

Całą oprawę jednak to my wymyśliliśmy. Cadillac, dorożka, kwartet smyczkowy, ten cały bajkowy nastrój. To wszystko był nasz pomysł. Oni nam powiedzieli: jak chcecie ślubu, to my wam wszystko zapewnimy. Nie wiem, co by ludzie o nas sądzili, gdyby nie było tej oficjałki - powiedziała Iza.

Iza Kowalczyk i Grzegorz Markocki z EastNews

Po efektownym ślubie nagranym przez kamery zostały dziś tylko wspomnienia. Markocki, nadal stara się zrobić muzyczną karierę. Niestety, bez większego powodzenia. O Kowalczyk słuch zaginął.

Agnieszka Peczyńska i Dawid Ozdoba z Agnieszka Peczyńska i Dawid Ozdoba z "Amazonek" Sukces

Agnieszka Peczyńska i Dawid Ozdoba z "Amazonek"

Pamiętacie "Amazonki"? W domach zbudowanych na potrzeby pierwszego reality show w Polsce, programu "Dwa Światy", zamieszkało sześć kobiet - Amazonek i 12 mężczyzn, którzy walczyli o ich względy. Program wygrała para Agnieszka Peczyńska i Dawid Ozdoba. W nagrodę otrzymali 100 tysięcy złotych. A co stało się z ich miłością, gdy już nie śledziły ich nieustannie kamery?

Agnieszka Peczyńska i Dawid Ozdoba z Sukces

Agnieszka Peczyńska i Dawid Ozdoba z Sukces

Związek wytrzymał jedynie kilka miesięcy. Później Ozdoba związany był z Edytą Herbuś. Dziś ze sobą nie rozmawiają. Ozdoba nie zniknął jednak z show biznesu. Założył pierwszą w Polsce formację chippendales "Bad Boys". Dziś jednak zmienił swoje główne zainteresowania - zamiast nagich tańców na wieczorach panieńskich zajął się sztukami walki! Został zawodnikiem MMA. Walczył nawet z "Hardkorowym Koksem". Jak można się jednak domyślić - przegrał.

Dawid OzdobaScreen Facebook.com

Dawid OzdobaScreen Facebook.com

Dawid OzdobaAP

Agnieszka natomiast chciała zostać aktorką. Nie odniosła jednak sukcesów. Pracowała jedynie jako epizodystka.

Agnieszka PeczyńskaAgencja Aktorska Skene

Maja Frykowska i Łukasz Maja Frykowska i Łukasz "Ken" Wiewiórski z "Big Brothera" Kapif

Maja Frykowska i Łukasz "Ken" Wiewiórski z "Big Brother"

Wszyscy pamiętamy, jakie wyglądały początki tej pary i jak wyglądała pierwsza odważna scena w historii polskiego "Big Brothera". Legendarna już scena seksu w jacuzzi to chyba największy skandal minionej dekady. Ostatecznie przypieczętowała ona niezbyt pochlebny wizerunek, wówczas jeszcze, Agnieszki "Frytki" Frykowskiej. I choć zakochani zarzekali się, że tak naprawdę do niczego nie doszło, to tamta historia długo się za nimi ciągnęła.

Maja Frykowska i Łukasz Screen Youtube.com

Maja Frykowska i Łukasz Screen Youtube.com

Maja Frykowska i Łukasz Screen Facebook.com

Maja Frykowska Maja Frykowska kapif

Maja Frykowska i Łukasz Wiewiórski z "Big Brother"

Związek nie przetrwał próby czasu. Po jego zakończeniu Maja bezowocnie starała się zerwać z wizerunkiem "łatwej" dziewczyny. Nie pomógł w tym również słynny wywiad w programie Wojciecha Cejrowskiego. Powoli ludzie tracili zainteresowanie gwiazdą. Ani jej program "Lub czasopisma", ani występ w teledysku K.A.S.A., nie przyniósł jej popularności. Po latach, Maja wróciła do show-biznesu. Teraz zajmuje się aktorstwem. Najnowszy film z jej udziałem, Ostatni klaps", błyskawicznie przywodzi na myśl jej niechlubną przeszłość. Maja wciela się bowiem w rolę gwiazdy porno.

Maja Frykowska, FrytkaScreen Youtube.com

Maja Frykowska, FrytkaScreen Youtube.com

Słuch o Łukaszu Wiewiórskim zaginął o wiele szybciej. Teraz przystojniak zajmuje się modelingiem. Jego zdjęcia może obejrzeć na stronie agencji, dla której pracuje.

Łukasz WiewiórskiScreen Unitedformodels.com

Łukasz WiewiórskiScreen Unitedformodels.com

Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz z Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz z "Big Brothera" Kapif

Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz z "Big Brother"

Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz poznali się w "Big Brother VIP". Ich romans stanowił pożywkę dla mediów przez wiele miesięcy. Nikt nie mógł uwierzyć, że łączące ich uczucie jest prawdziwe. Aktor potwierdził jednak, że kocha Jolę.

Jarek i Jola pojawili się ostatnio na promocji ekskluzywnej bielizny. Wywołali tym burzę plotek, ale nikt nie brał na poważnie ich relacji. Teraz okazuje się, że łączą ich nie tylko randki, ale też silne uczucie!
Jesteśmy razem. Nie spotykam się z nikim innym. Jestem z nią szczęśliwy. Tu chodzi o emocje, uczucie, mocniejsze bicie serca. To oczywiste, nie mam czego tłumaczyć. A co inni myślą na temat mojego życia prywatnego - w ogóle mnie nie obchodzi - wyznał Jakimowicz w Twoim imperium.
Jesteśmy razem. Nie spotykam się z nikim innym. Jestem z nią szczęśliwy. Tu chodzi o emocje, uczucie, mocniejsze bicie serca. To oczywiste, nie mam, czego tłumaczyć. A co inni myślą na temat mojego życia prywatnego - w ogóle mnie nie obchodzi - powiedział Jakimowicz w "Twoim imperium".

Po ich wspólnym programie "J&J czyli Jola i Jarek", kontrowersyjna para rozeszła się.

Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz z Kapif

Jola Rutowicz Jola Rutowicz Kapif

Jola Rutowicz i Jarek Jakimowicz z "Big Brother"

W 2008 roku Rutowicz udzieliła kontrowersyjnego wywiadu, w którym oznajmiła, ze rzuciła aktora.

zuciłam Jarka, bo to niezaradna oferma! I nie chodzi tu o Dzióbka, bo z nim tylko jeżdżę na lodzie. Chcę być nadal wolna i niezależna. Facet nie jest mi potrzebny - szczerze wyznaje Jola Rutowicz. - Obejrzałam ostatnio "Młode wilki", Jarek grał tam rolę prawdziwego mężczyzny. Okazało się, że jest dobrym aktorem, gdyż w życiu realnym niczym nie przypomina tego filmowego dżentelmena!
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/rzuciam-jarka_71688.html
Rzuciłam Jarka, bo to niezaradna oferma! I nie chodzi tu o Dzióbka, bo z nim tylko jeżdżę na lodzie. Chcę być nadal wolna i niezależna. Facet nie jest mi potrzebny. Obejrzałam ostatnio "Młode wilki", Jarek grał tam rolę prawdziwego mężczyzny. Okazało się, że jest dobrym aktorem, gdyż w życiu realnym niczym nie przypomina tego filmowego dżentelmena! - powiedziała w rozmowie z Se.pl.

Jola RutowiczKapif

Celebrytka uzależniona od błyszczyka do ust, dodała także:

O taką kobietę jak ja trzeba walczyć i dbać o nią! Tymczasem Jarek dbał tylko o to, by pokazać się przy mnie w telewizji i przy okazji zarobić parę złotych! Ja już naprawdę byłam zmęczona myśleniem i zastanawianiem się, czy Jarek gra. Byłam ostatnio na pokazie sztuk walk. Musiałam się odstresować. Tam mięśniaki, co by o nich nie mówić, pokazywały oprócz walki charakter i ambicję. Mój, były już, mężczyzna potrafi tylko pokazywać maślane oczy dla zaistnienia w świecie medialnym - narzekała Rutowicz.

Jola nie zniknęła jednak z salonów. Co rusz pojawia się na imprezach dla gwiazd w typowych dla siebie, dość niesmacznych kreacjach. Facetów nadal zmienia jak rękawiczki, ale zajmuje się też czymś, czego nie spodziewałby się po niej chyba nikt. Napisała książkę! (Zobacz: Świat się kończy! Jola Rutowicz napisała książkę!).

Jola RutowiczKapif

Jarek natomiast znalazł w końcu "prawdziwą" miłość.

Ma na imię Coba, mieszka w Holandii i pracuje w urzędzie państwowym - opowiadał o nowej wybrance na łamach "Twojego Imperium". - Urodziła się w Holandii. Ale jest Malukanką i pochodzi z Indonezji. W naszym życiu jest wiele różnic, ale uważam, że one tylko nadają mu smak. Jest więc trochę pikantnie, trochę kwaśno, czasami w ogóle brakuje przyprawy, a czasami trafi się ziarenko pieprzu. Taka miłość na pewno inaczej smakuje. Ale żadne z nas nie chciałoby z niej zrezygnować.

Jarek JakimowiczKapif

Cobę zaakceptowały podobno także dzieci aktora. Aktor nie chciał jednak opuszczać dla niej ojczyzny.

Na pewno jeszcze nie teraz. Ponieważ w Polsce mieszkają moje dzieci i tutaj prowadzę interesy. Na razie będę więc kursował między Warszawą i Holandią. Docelowo jednak na pewno będę mieszkał z Cobą tam - powiedział.

Jarek JakimowiczKapif

Niestety to uczucie najwyraźniej również prysło. Na tegorocznej Diamentowej Gali, aktor pozował na ściance z nową partnerką.

Jarek JakimowiczKapif

Więcej o: