Dorota Naruszewicz, czyli Beata z "Klanu", najpierw odeszła z serialu, później zniknęła z mediów. Teraz wróciła na salony

Dorota Naruszewicz wróciła na salony po kilku latach nieobecności. Aktorka wygląda świetnie i prawie w ogóle się nie zmieniła.

Dorota Naruszewicz popularność zdobyła dzięki roli Beaty w "Klanie". W pewnym momencie jednak podjęła decyzję o odejściu z serialu, później przestała bywać na imprezach branżowych. Teraz jednak pojawiła się na czwartkowym pokazie Thecadess.

Dorota Naruszewicz na ściance

Naruszewicz była uznawana za jedną z piękniejszych polskich aktorek. Niektórzy nawet twierdzili, że jest bardzo podobna do Jennifer Aniston. I naszym zdaniem coś w tym jest.

Dziś ma 47 lat i wygląda świetnie. Dalej prezentuje szczupłą sylwetkę, którą podkreśliła obcisłymi ciemnymi spodniami oraz koszulką w tym samym kolorze. Na to zarzuciła płaszcz w zwierzęcy wzór.

Dorota Naruszewicz pozuje na ściance. Zobacz zdjęcia >>>>

Naruszewicz była prawdziwą gwiazdą w latach 1997–2011. Wtedy grała Beatę w "Klanie". Po czterech latach odeszła, tłumacząc, że ma inne plany artystyczne oraz rodzinne i temu chce się bardziej poświęcić. Później mogliśmy ją oglądać w "Barwach szczęścia". Grała tam przez dwa lata, do 2016 roku. Wcielała się w postać Elwiry Chowańskiej. 

Myślicie, że dobrze zrobiła odchodząc z "Klanu"?

AW

Więcej o: