Grzegorz Hyży ma łatkę najbardziej surowego jurora "The Voice...". Ponoć nie lubi też Michała Szpaka. Agnieszka wyznała, ile w tym prawdy

W zeszłym tygodniu Agnieszka Hyży pojawiła się na pokazie Bizuu. Zapytaliśmy ją o to, jak jej mąż Grzegorz radzi sobie z łatką najmniej lubianego jurora w "The Voice of Poland" oraz czy plotki o konflikcie Hyżego i Szpaka są prawdziwe.

W najnowszym sezonie "The Voice of Poland" z poprzedniej ekipy jurorów został jedynie Michał Szpak. Po kilku latach do programu wróciła Patrycja Markowska, natomiast po raz pierwszy na fotelach trenerów usiedli Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Fani programu jednogłośnie ustalili, że autor przeboju ''Na Chwilę" jest najmniej lubianym jurorem tej edycji. Za kulisami mówi się również o jego konflikcie z innym trenem - Michałem Szpakiem.

Agnieszka Hyży o hejcie na jej męża 

Grzegorz Hyży rzadko udziela wywiadów, niechętnie pojawia się też o ściankach. O zamieszanie wokół jego osoby spytaliśmy więc jego żonę, Agnieszkę. Jak się okazało, wokalista jest już uodporniony na krytykę.

Po paru latach, Grzesiek już się uodpornił na to. Jest taki bardzo, bym powiedziała, konsekwentny w tym co robi, ponieważ on jest pewien tego, co robi. Podąża swoją drogą i nie rozprasza się. Ja się tego uczę od niego, bo ja bardzo przeżywam generalnie krytykę i złe komentarze. I też, mimo już wielu wielu lat w mediach, ciężko mi sobie to przerobić. On sobie, uważam, radzi z tym naprawdę nieźle - powiedziała nam.

Dziennikarka skomentowała także domniemany konflikt Grzegorza Hyżego i Michała Szpaka.

Konflikt ze Szpakiem jest absolutnie wymyślony przez media. Panowie oczywiście są różni i są w kontrze, ale prywatnie się lubimy, znamy się, wręcz się z tego śmiejemy. Myślę też, że ten program potrzebuje tego, żeby takie emocje tam były. 

Oglądacie najnowszy sezon "The Voice of Poland"? Co myślicie o Grzegorzy Hyżym jako trenerze?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.