Grzegorz Hyży ma łatkę najbardziej surowego jurora "The Voice...". Ponoć nie lubi też Michała Szpaka. Agnieszka wyznała, ile w tym prawdy

W zeszłym tygodniu Agnieszka Hyży pojawiła się na pokazie Bizuu. Zapytaliśmy ją o to, jak jej mąż Grzegorz radzi sobie z łatką najmniej lubianego jurora w "The Voice of Poland" oraz czy plotki o konflikcie Hyżego i Szpaka są prawdziwe.

W najnowszym sezonie "The Voice of Poland" z poprzedniej ekipy jurorów został jedynie Michał Szpak. Po kilku latach do programu wróciła Patrycja Markowska, natomiast po raz pierwszy na fotelach trenerów usiedli Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Fani programu jednogłośnie ustalili, że autor przeboju ''Na Chwilę" jest najmniej lubianym jurorem tej edycji. Za kulisami mówi się również o jego konflikcie z innym trenem - Michałem Szpakiem.

Agnieszka Hyży o hejcie na jej męża 

Grzegorz Hyży rzadko udziela wywiadów, niechętnie pojawia się też o ściankach. O zamieszanie wokół jego osoby spytaliśmy więc jego żonę, Agnieszkę. Jak się okazało, wokalista jest już uodporniony na krytykę.

Po paru latach, Grzesiek już się uodpornił na to. Jest taki bardzo, bym powiedziała, konsekwentny w tym co robi, ponieważ on jest pewien tego, co robi. Podąża swoją drogą i nie rozprasza się. Ja się tego uczę od niego, bo ja bardzo przeżywam generalnie krytykę i złe komentarze. I też, mimo już wielu wielu lat w mediach, ciężko mi sobie to przerobić. On sobie, uważam, radzi z tym naprawdę nieźle - powiedziała nam.

Dziennikarka skomentowała także domniemany konflikt Grzegorza Hyżego i Michała Szpaka.

Konflikt ze Szpakiem jest absolutnie wymyślony przez media. Panowie oczywiście są różni i są w kontrze, ale prywatnie się lubimy, znamy się, wręcz się z tego śmiejemy. Myślę też, że ten program potrzebuje tego, żeby takie emocje tam były. 

Oglądacie najnowszy sezon "The Voice of Poland"? Co myślicie o Grzegorzy Hyżym jako trenerze?

Więcej o:
Komentarze (71)
Grzegorz Hyży ma łatkę najbardziej surowego jurora "The Voice...". Ponoć nie lubi też Michała Szpaka. Agnieszka wyznała, ile w tym prawdy
Zaloguj się
 • Gość: PT

  Oceniono 19 razy 17

  Dyplomatyczna za to jest Agnieszka jego zona, powiedzieć mało dyplomatyczny to złe określenie ja nie jestem żoną, ani fanką żadnego z panów, ale hyży jest po prostu chamski , na nagraniach byłam i słyszałam jego wulgarne odzywki. Po co dziennikarze ją pytają z góry wiadomo, że będzie wychwalać grzeska i nie powie prawdy, podejrzewam, że nawet jej nie zna bo na nagraniach jej nie było i nie słyszała chamstwa grzeska, a montaż telewizyjny nie pokazuje wszystkiego.

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 16

  po co się wtrąca, tak ojciec Rozenek. Dorosły chłopiec jest. Michał Szpak jest bardzo ok. Pan Grzegorz ma dziwny dowcip, nieciekawy.

 • Gość: Anka

  Oceniono 14 razy 14

  Michał to”kolorowy ptak”-czasem improwizuje,ale wydaje się w tym pozytyw Hyzy jakiś zaufania nie wzbudza,zwłaszcza swoją zachłannością Mize jednak jest między nimi chemia Bardzo sympatyczny jest Piotrek Cugowski-ostrożnie dobiera osoby i dobrze Fakt nie zaprzeczalne-program fajny,bo daje ludziom szanse

 • Gość: prawda

  Oceniono 15 razy 13

  Ten Ryży zachowuje się tak jakby wszystkie rozumy pozjadał a sam niewiele umie ! Bardzo nieprzyjemny typek !

 • Gość: Ja

  Oceniono 16 razy 12

  Aseksualny facet. Taki Grześ - wymoczek

 • Gość: Paździoch

  Oceniono 13 razy 11

  Hyzy gdyby wysmarkał nos może zabrzmiał by inaczej nie lubię jak śpiewa ,Cugowski super a Michał uwielbiam gościa

 • Gość: Fan TVoP

  Oceniono 13 razy 11

  A ten Chyrzy skąd się wziął. Mleko pod nosem i dwa lata w biznesie i z niego wielki juror... Brak słów - dramat tego programu bo to jest człowiek bez historii a tym bardziej bez przyszłości!!!

 • Gość: majowa

  Oceniono 12 razy 10

  nie wiedziałam, że hyzy potrzebuje adwokata w postaci zony, co za pantoflarz, w domu pod pantoflem to potem do innych niemiły prymityw!!!

 • Gość: gg

  Oceniono 11 razy 9

  Szpak jest cudny, no i jeszcze Patrycja daje radę, ale reszta słabo. Hyży kompletnie bez jaj, za to pełen arogancji, a Cugowski żaden.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX