Rozenek i Gąska planują ślub w Toskanii - wybór jest nieprzypadkowy

Jacek Rozenek i Roksana Gąska zaręczyli się nieco ponad miesiąc temu, a już znane są ich plany ślubne.

Jacek Rozenek oświadczył się Roksanie Gąsce w wakacje podczas podróży do Włoch. W komentarzach pod zdjęciami na Instagramie fani przekazali im mnóstwo dobrych życzeń. Ale to nie koniec, bo niedługo będą gratulować parze wejścia w kolejny etap związku. 

Na idealną scenerię ślubną aktor i jego narzeczona wybrali włoskie miasto Florencję - stolicę malowniczej krainy Toskanii. Wybór tego miejsca na ślub, a wcześniej zaręczyny nie był jednak przypadkowy. 

 

Właśnie do słonecznej Italii wybrała się para w pierwszą wspólną podróż, o której wspomina w rozmowie z wp.pl osoba z bliskiego otoczenia przyszłej panny młodej:

Pierwszy wspólny wyjazd Roksany i Jacka odbył się do Bolonii. To właśnie tam się w nim zakochała!

To samo źródło ujawnia plany Jacka Rozenka i Roksany Gąski dotyczące konkretów: 

We Florencji śluby celebrowane są najczęściej w Sala Rossa, Salone dei czy Sala di San Lorenzo. To włoskie odpowiedniki naszych domów weselnych. Teraz wybierają jedno z tych miejsc i to tam powiedzą sobie "tak".

Narzeczeni wybierają więc spośród naprawdę pięknych lokalizacji. Jeszcze nie wiemy na co Jacek i Roksana się zdecydują, ale znamy już przybliżoną datę ślubu - maj 2019 r. i gorąco życzymy powodzenia z rezerwacją sali. 

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

KJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.