Robert Stanilewicz odchodzi z TVN. Ogłosił to na Twitterze: Dziękuję wszystkim, których spotkałem na tej drodze

Robert Stanilewicz po 16 latach zakończył współpracę ze stacją TVN. Doszedł do wniosku, że czas na nowy etap i "pójście własną drogą".

Robert Stanilewicz na Twitterze poinformował o swoim odejściu z Grupy TVN. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl opowiedział, że jest to jego decyzja i doszedł do wniosku, że przyszedł moment na rozpoczęcie nowej przygody.

Robert Stanilewicz odchodzi z TVN

Odchodzę z Grupy TVN. Dziękuję wszystkim, których spotkałem na tej drodze - napisał.

W rozmowie z dziennikarzami przyznał, że na razie nie ma sprecyzowanych planów. Prawdopodobnie zrezygnuje z nawiązania współpracy z tradycyjnymi mediami, w których był od 1994 roku.

W tym momencie nie mam żadnych konkretnych planów, by pojawić się w jakimś tradycyjnym medium. Po prostu rezygnuję i rozpoczynam własną drogę - powiedział.

Nie wie też, czy dalej będzie zajmował się dziennikarstwem:

W 100 procentach nie wiem jeszcze, czy będzie to ścieżka dziennikarska - dodał.

Robert Stanilewicz

Robert Stanilewicz przez ponad 10 lat był związany z TVN24, a potem także z TVN CNBC i TVN24 BIS. Prowadził m.in. serwisy ekonomiczne oraz magazyn „Bilans” i „Portfel”. W 2007 roku zaczął prowadzić program „Fakty, ludzie, pieniądze” oraz „90 minut” w TVN CNBC. Po 7 latach przeszedł do TVN24 BIS. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Jest zdobywcą m.in. nagrody im. Władysława Grabskiego, przyznawaną przez Narodowy Bank Polski. Otrzymał także nagrodę im. Mariana Krzaka za działalność dziennikarską w związku z popularyzowaniem tematów o bankowości i finansach.

AW

Zobacz wideo

Chcesz pomóc przetrwać pszczołom? Weź udział w akcji Adoptuj Pszczołę. Możesz też wrzucić swoje zdjęcie na Instagramie, Facebooku czy Twitterze z hashtagiem #adoptujpszczole. Na pewno to zauważymy w naszej relacji na żywo na Gazeta.pl!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.