Zastraszanie i nękanie w środku nocy, czyli konflikt muzyków disco polo. Na planie "Uwagi" prawie doszło do bójki

Marcin Wójcik, wokalista zespołu disco polo Mnich, oraz Łukasz Langowski z Boy Flash mają poważny konflikt. Mężczyźni pojawili się w "Uwadze", gdzie opowiedzieli o wzajemnych relacjach.

Nie ma mowy o żadnym pogodzeniu się - tymi słowami rozpoczął się materiał w "Uwadze" o konflikcie muzyków disco polo. Prawie doszło wtedy do bójki. Sytuacja pomiędzy mężczyznami jest bardzo poważna, a oskarżenia - mocne.

Marcin Wójcik i Łukasz Langowski - konflikt

Oczywiście w sprawie chodzi o pieniądze. Konflikt rozpoczął się, gdy Wójcik wypowiedział koledze po fachu wynajem mieszkania. Od dwóch lat ich relacje są bardzo napięte. Ponoć od tego czasu Langowski zostawia na jego skrzynce wiadomości pełne nienawiści i rzuca oskarżenia, np. że ukradł mu rower.

Jest chory, wymyśla. Jego brat mnie oskarża, że ukradłem mu laptopa, dwa telefony i rower. Wymyślają różne rzeczy, żeby mi zaszkodzić - mówił Marcin Wójcik w "Uwadze".

Odkąd wyprowadził się z wynajętego mieszkania, w internecie pojawią się wyzwiska pod adresem wokalisty zespołu Mnich. Miał także założyć koledze konto na portalu dla homoseksualistów.

Fragment programu 'Uwaga'Fragment programu 'Uwaga' Screen z UWAGA! TVN/x-news

Jednak Langowski nie przyznaje się do tego, że zostawia wiadomości na skrzynce kolegi. Mówi, że to głos jego brata. Na pytanie, dlaczego obraża Wójcika, odpowiedział:

Obrażam go, ponieważ on też mnie obraża. On mnie pierwszy obraża, ja go drugi obrażam - odparł szczerze.

Konflikt muzyków disco polo - sprawa w sądzie

Sprawa trafiła do sądu. Langowski i jego brat za znieważenie rodziny Wójcików otrzymali trzy miesiące ograniczenia wolności polegające na wykonywaniu prac społecznych. Ponadto musieli zapłacić trzy tys. złotych zadośćuczynienia. Przez kilka dni był spokój, ale ponoć Łukasz Langowski nadal nagrywa wulgarne wiadomości. Dlaczego nie przestał obrażać kolegi?

A dlaczego pan Marcin robi o mnie brzydkie filmiki, szkaluje mnie. Dlaczego to robi? Dlaczego są te konflikty? Chodzi o pieniądze. O wielkie pieniądze, które mu dałem. Miał zrobić wideoklip, muzykę - powiedział dziennikarce "Uwagi".

Fragment programu 'Uwaga'Fragment programu 'Uwaga' Screen z UWAGA! TVN/x-news

Marcin Wójcik złożył na policji kolejne zawiadomienia dotyczące jego rodziny. Mężczyzna uważa, że nie da się porozumieć z kolegą, gdyż ta sytuacja bawi Łukasza Langowskiego. Żona wokalisty zespołu Mnich ma nadzieję, że wreszcie się to wszystko uspokoi. Na koniec materiału w "Uwadze" Langowski przeprosił za wyzwiska pod adresem rodziny kolegi, jednak panowie nie podali sobie ręki na zgodę.

AW

Więcej o:
Komentarze (63)
Marcin Wójcik i Łukasz Langowski mają poważny konflikt. Padają poważne zarzuty
Zaloguj się
 • ubrana_prawda

  Oceniono 28 razy 22

  Disco polo to prymitywna muzyczka dla słuchaczy pozbawionych głębszej wrażliwości, tworzona przez prymitywnych pseudoartystów, a nie muzyków. Ci faceci maja aparycję robotników budowlanych i taką mentalność. Disco polo to bardziej zjawisko socjologiczne niż poważny nurt muzyczny.

 • jamarcin

  Oceniono 10 razy 8

  dwa wioskowe głupki, grający dla jeszcze większych głupków postanowili mieć konflikt rodem z konfliktu Metallica vs. Megadeth....zacne

 • Gość: Hh

  Oceniono 10 razy 8

  Ten blondyn ma coś ewidentnie z głową,aż szkoda,że ludzie wpadają na takich oszołomów a potem takie piekło przechodzą;-(

 • hipis3308

  Oceniono 6 razy 6

  Dwa wsioki, grające muzykę dla wiejskich ćwoków, powinni wziąć, jeden kłonicę, a drugi cep i walić się po pustych łbach. Później się wszyscy dziwią na przewlekłość spraw sądowych. Tak po prawdzie, to Polska po 89 roku, pokazała swą prawdziwą chamską twarz. Inteligencja została podczas zaborów i okupacji zniszczona, a to co w Polsce zostało, to widać, słychać i czuć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX