Zombie Boy nie żyje. Za kilka dni skończyłby 33 lata

Zombie Boy nie żyje. Rick Genest, który popularność zyskał dzięki Lady Gadze, popełnił samobójstwo. Miał 32 lata.

Zombie Boy nie żyje. Informację o jego śmierci podał portal TMZ. Redakcja informuje, że Rick Genest (bo tak naprawdę nazywał się model) popełnił samobójstwo. Zombie Boy został znaleziony w swoim mieszkaniu w Montrealu. 

Lady Gaga, która zaprosiła go do udziału w swoim teledysku "Born This Way", opublikowała na Twitterze poruszający wpis. 

Samobójstwo mego przyjaciela, Ricka Genesta, znanego jako Zombie Boy, jest więcej niż załamujące. Musimy mocniej pracować nad zmianą naszej kultury, by wydobyć na światło dzienne problemy zdrowia psychicznego i zerwać z tabu, że nie można o tym mówić. Jeżeli cierpicie, zadzwońcie już dziś do rodziny lub przyjaciół. Musimy się ratować – napisała wokalistka.

Zombie Boy - kim był?

Zombie Boy w 2010 r. utworzył w mediach społecznościowych swój profil, który w ciągu roku polubiło ponad 1,5 miliona użytkowników. Strona została odkryta przez Lady Gagę, która zaprosiła go do zagrania w swoim klipie. Pod koniec 2011 r. Rick Genest zdobył jeszcze większą popularność, kiedy wystąpił w kampanii "Go Beyond Cover", gdzie reklamował mocno kryjący podkład. Jego wytatuowaną twarz, głowę, ręce i tułów całkowicie pokryto kosmetykiem. Wtedy mogliśmy zobaczyć, jak Zombie Boy wygląda bez tatuaży.

 

Zombie Boy był znany także w Polsce. W 2012 r. wystąpił w klipie Honoraty Skarbek pt. "Sabotaż". 

 

Zombie Boy bywał w naszym kraju. Kilka lat temu został twarzą marki Rodrigo De La Garza, meksykańskiego projektanta, który tworzy w Polsce. 

Rick Genest miał 32 lata. 7 sierpnia obchodziłby swoje 33. urodziny.

Najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

JT