Maciej Musiał ma nową dziewczynę. Jego ukochana jest modelką i ma na koncie okładkę "Vogue'a"

Maciej Musiał znalazł miłość. Aktor zakochał się w pięknej modelce, która pojawiła się na okładce portugalskiego "Vogue'a".

Maciej Musiał to jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Przystojny artysta rozkochał w sobie tysiące młodych dziewczyn występują w serialu "Rodzinka.pl". Niestety, mamy dla fanek Macieja złą wiadomość. Aktor znalazł miłość, a jego wybranką jest piękna modelka.

Kim jest dziewczyna Maćka Musiała?

Aktor związał się z Natalią Uliasz, która od lat robi karierę w branży modelingowej. Obecnie dziewczyna jest twarzą kostiumów kąpielowych projektu Jessiki Mercedes. Jednak najwięcej rozgłosu przyniosła jej sesja okładkowa w portugalskim magazynie "Vogue".

Wybrali mnie na podstawie zdjęć. Później zaprosili na sesję do Lizbony. Widocznie zdjęcia spodobały się na tyle, że mój pierwszy Vogue okazał się też okładką - powiedziała portalowi bytom.naszemiasto.pl.

NATALIA ULIASZ - zobacz zdjęcia >>>>

Przygoda Natalii z modelingiem zaczęła się, kiedy ta miała 13 lat i mieszkała jeszcze w rodzinnym Bytomiu.

Już jako dziewczynka zawsze lubiłam być fotografowana i rodzina zawsze mówiła, że będę modelką. I dzisiaj faktycznie nią jestem - śmieje się Natalia. - Musiałam zacząć tworzyć swoje portfolio, wtedy rzeczywiście uwierzyłam, że zdjęcia są w stanie wiele załatwić.

Maciej Musiał i Natalia Uliasz

Na razie nie wiemy zbyt wiele o związku Macieja z Natalią. Jednak jakiś czas temu oboje pochwalili się wspólnym zdjęciem z Opener'a:

 

Pod zdjęciem Maciej napisał:

Dzięki Opener za super czas. Teraz do sanatorium.

Swój komentarz pod fotografią zostawiła Natalia:

Dziś Netflix się przegrzeje.

Kto wie, być może zakochani mieszkają już razem?

Związki Macieja Musiała

To chyba pierwszy raz, kiedy Maciej związał się z dziewczyną, która nie ma nic wspólnego z branżą aktorską. Wcześniej związany był z Katarzyną Sawczuk. 3 lata temu spekulowano też o jego romansie z Agnieszką Więdłochą. Żaden z tych związków nie przetrwał jednak próby czasu.

Myślicie, że z Natalią bardziej mu się poszczęści? Trzymamy kciuki!

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.