Ewa Chodakowska otwiera nowy biznes. Fani mają wątpliwości: To dla prezesów, nie dla przeciętnego Polaka

Ewa Chodakowska otwiera kolejny interes. Tym razem trenerka, z którą ćwiczy tysiące Polek, postawiła na catering dietetyczny. 

Ewa Chodakowska ma głowę do biznesów. Płyty i książki z proponowanymi ćwiczeniami już dawno jej nie wystarczają.

Niedawno na rynku pojawiły się dietetyczne batony Chodakowskiej. Przed wakacjami trenerka wypuściła kolekcję swoich kostiumów kąpielowych, Mission swim, która podzieliła jej fanów

Ewa Chodakowska będzie dostarczać własny catering dietetyczny

Teraz Ewa Chodakowska rusza z cateringiem dietetycznym, BE DIET CATERING. O nowym projekcie poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych. 

Kiedyś odpocznę... ale jeszcze nie teraz... Z ogromną dumą i wielką radością przedstawiam Ci mój NAJNOWSZY PROJEKT: BE DIET CATERING. Z moją dietą BE DIET zrzuciło zbędne kilogramy i zmieniło swoje życie już miliony Polek... Nie są to liczby wyssane z palca, a czyste fakty... Regularnie udostępniam tu historie Kobiet, które przeszły METAMORFOZĘ... Na przestrzeni ostatnich lat wiele razy czytałam „Ewka! A może by tak be diet z dostawa do domu”... Taaaaaa... myślałam sobie trzeba mieć „ZAPLECZE” MNÓSTWO rzeczy do zapięcia, jeśli mamy to robić na najwyższym poziomie... Minęło pare lat... razem z moim teamem dietetyków klinicznych, wyśmienitym szefem kuchni i jego zespołem, dwójką wieloletnich przyjaciół, którzy mają know how w tej dziedzinie, stworzyliśmy wyjątkowy projekt... BE DIET CATERING, z dostawa pod Twoje drzwi. Na razie na terenie Warszawy, ale przecież to dopiero początek. Ruszamy z dniem PIERWSZY WRZEŚNIA! Daj znać jak Ci się podoba ten pomysł  - napisała trenerka na swoim fanpage'u.

Fani komentują nowy biznes Ewy Chodakowskiej 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych fanek, które często deklarowały, że skorzystają z oferty Chodakowskiej. Wiele osób zwróciło jednak uwagę, na to, że catering powinien być dostępny dla w całej Polsce.

Fantastyczny pomysł! Nie mogę się doczekać kiedy dotrze do małych miasteczek.
Petarda pomysł, Ewa, już nie mogę się doczekać aż się rozrośniecie na resztę kraju. Ogromne gratulacje kobieto, świetny pomysł

Wśród tych entuzjastycznych reakcji znalazły się jednak wypowiedzi z wątpliwościami, zwłaszcza o cenę takiej dietę. 

No ciekawa jestem ceny, czy będzie niższa niż w większości firm w dużych miastach. Szczerze powiedziawszy,  patrząc na ceny to catering dietetyczny jest moim zdaniem dla prezesów, a nie dla przeciętnego Polaka.
Świetny pomysł, jednak ja pozostanę przy swoich pudełeczkach, które codziennie przygotowuję dla siebie i męża.
Super, to ogromny komfort i wygody. Obawiam się jedynie, że cena będzie zawrotna. Zobaczymy, ale pomysł ekstra!

Chodakowska opowiada na wątpliwości Polek

Na ten ostatni komentarz odpowiedziała sama Chodakowska, która zapewniała, że cena nie będzie zawrotna.

Jednak nie podała żadnych szczegółów czy przykładowych cenników. 

Jesteśmy ciekawi, jak rozwinie się ten biznes Chodakowskiej. Nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać do września. Myślicie, że Polacy skorzystają z tej oferty trenerki?

AG

Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.