Mandaryna po raz pierwszy tak szczerze o przyczynach rozstania z Michałem Wiśniewskim. "Obroniłam siebie"

Mandaryna unika komentowania rozpadu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Po latach wyznała jednak, że przyczyną były jego uzależnienia.

Mandaryna i Michał Wiśniewski pobrali się przed kamerami w 2003 roku. Ich rozstanie po 4 latach małżeństwa było jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Jednak starali się nigdy nie komentować swojej decyzji. Aż do teraz.

Mandaryna i Michał WiśniewskiMandaryna i Michał Wiśniewski EAST NEWS

Michał Wiśniewski - alkohol i hazard

Nie jest tajemnicą, że wokalista "Ich Troje" zmagał się z nałogami. Głównie nadużywał alkoholu i był uzależniony od hazardu. To właśnie było przyczyną rozpadu jego małżeństwa z Mandaryną, która nie dawała sobie z tym rady.

W jego uzależnieniach się nie odnalazłam. Koniec końców się nie odnalazłam. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo – wyznała Marta w programie „Taniec życia”.

Dodała też, że ich kontakty się unormowały i potrafią ze sobą rozmawiać. Oczywiście ich tematy głównie dotyczą dzieci: 15-letniego Xaviera i 14-letniej Fabienne.

Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby... siekiera jest w plecaku, schowana – żartuje Marta

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Ten rozdział mają już za sobą i oboje ułożyli sobie życie. Wiśniewski od 2012 roku jest mężem Dominiki Tajner, wygrał też walkę z nałogami. Mandaryna od 8 lat jest w związku z Wojciechem Bąkiewiczem i prowadzi szkoły tańca.

AW

Zobacz wideo