Mandaryna po raz pierwszy tak szczerze o przyczynach rozstania z Michałem Wiśniewskim. "Obroniłam siebie"

Mandaryna unika komentowania rozpadu małżeństwa z Michałem Wiśniewskim. Po latach wyznała jednak, że przyczyną były jego uzależnienia.

Mandaryna i Michał Wiśniewski pobrali się przed kamerami w 2003 roku. Ich rozstanie po 4 latach małżeństwa było jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Jednak starali się nigdy nie komentować swojej decyzji. Aż do teraz.

Mandaryna i Michał WiśniewskiMandaryna i Michał Wiśniewski EAST NEWS

Michał Wiśniewski - alkohol i hazard

Nie jest tajemnicą, że wokalista "Ich Troje" zmagał się z nałogami. Głównie nadużywał alkoholu i był uzależniony od hazardu. To właśnie było przyczyną rozpadu jego małżeństwa z Mandaryną, która nie dawała sobie z tym rady.

W jego uzależnieniach się nie odnalazłam. Koniec końców się nie odnalazłam. Obroniłam siebie. To już był czas, gdy na tej ścieżce jeden znak był w prawo, a drugi w lewo – wyznała Marta w programie „Taniec życia”.

Dodała też, że ich kontakty się unormowały i potrafią ze sobą rozmawiać. Oczywiście ich tematy głównie dotyczą dzieci: 15-letniego Xaviera i 14-letniej Fabienne.

Dobrze, że teraz mamy już taki kontakt, że możemy do siebie zadzwonić i pogadać o dzieciach. Jakby... siekiera jest w plecaku, schowana – żartuje Marta

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Ten rozdział mają już za sobą i oboje ułożyli sobie życie. Wiśniewski od 2012 roku jest mężem Dominiki Tajner, wygrał też walkę z nałogami. Mandaryna od 8 lat jest w związku z Wojciechem Bąkiewiczem i prowadzi szkoły tańca.

AW

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (20)
Mandaryna po raz pierwszy o przyczynach rozstania z Michałem Wiśniewskim: Obroniłam siebie
Zaloguj się
 • evergreen111

  Oceniono 15 razy 11

  Wszystko na sprzedaż.

 • szoferek1

  Oceniono 18 razy 6

  Powinna jeszcze dodać że to ona rozpie....liła zespół Ich Troje! Tak to jest jak przygłupy dorwą się chwilowo do dużych pieniędzy!

 • Gość: Sara

  Oceniono 14 razy 6

  Odniosę się do braku możliwości komentowania pod artykułem o Lewandowskich. Żenada.

 • Gość: wiosna

  Oceniono 10 razy 4

  W reportarzu z domu M.Wisniewskiego zobaczylam ponizajace traktowanie Mandaryny.Pewnie trzezwy nie byl.Przykro bylo widziec ten fragment i slyszec.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 5 razy 3

  Rozstali się pewnie dlatego, że Michał nie znał evry'najt! xD

 • plastikpiokio

  Oceniono 15 razy 3

  taka z niej mandaryna jak z duriana pomarancza.

 • yegua-ha

  Oceniono 4 razy 2

  Przykra historia. Szkoda, że ta rodzina nie przetrwała. Zapowiadało się odlotowo. Myślę, że bardzo im nie pomogły media i brak prywatności. Oczywiście sami chcieli bawić się w publiczny cyrk, ale ktoś mądrzejszy od nich, powinien im to odradzic. To chore, że dla zysku, pazerni "przyjaciele" patrzyli, jak Michał nie radzi sobie z nalogami.

 • Oceniono 5 razy 1

  Hazard alkohol co siódma rodzina ma takiego tatusia a ja myślałem że Michał codziennie przed snem śpiewał jej kołysankę i to dlatego

 • ania Sob

  Oceniono 6 razy 0

  Jprdl ile lat tępa strzało będziesz się lansować na swoim rozstaniu z wisniewskim? Nic innego nie potrafisz to pokaż dupe czy już za obwisła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX