Tygodnik katolicki krytykuje Annę Muchę. Chodzi o jej strój. "Kreacja sprawiała wrażenie rozprutej"

Anna Mucha została skrytykowana w "Dobrym Tygodniu". Dziennikarze magazynu zwrócili uwagę na jej nieodpowiedni strój, w którym pojawiła się na przyjęciu komunijnym u znajomych.

Anna Mucha i jej partner Marcel Sora, jakiś czas temu pojawili się na przyjęciu komunijnym syna Mateusza Borka, dziennikarza sportowego Polsatu. Strój aktorki wzbudził wiele emocji i jest szeroko komentowany w mediach.

Wybór kreacji skrytykowano w tygodniku katolickim "Dobry Tydzień". Stwierdzono, że kuse szorty i bluzka z dekoltem na plecach, odsłaniająca biustonosz, nie wyglądała efektownie.

Kreacja z nietypowym dekoltem nie wyglądała efektownie. Sprawiała wrażenie rozprutej, a na dodatek nieestetycznie odsłaniała stanik - czytamy w tygodniku.

Dziennikarz zastanawiał się także, czy taki strój w ogóle przystoi na taką okazję.

Anna Mucha i Marcel Sora

Anna Mucha i Marcel SoraAnna Mucha i Marcel Sora Publikacja w 'SuperExpressie' Screen 'SE

Anna Mucha została także skrytykowana przez "Super Express", któremu nie spodobało się to, że aktorka okazywała uczucia swojemu partnerowi, Mercelowi Sorze, z którym jest od 9 lat. Publikując zdjęcia, na których się całują i przytulają, pokusił się o tytuł "Seks na komunii".

Namiętnym pocałunkom i pieszczotom nie było końca. W pewnym momencie Marcel zapomniał się, a jego dłoń zawędrowała nawet na pośladki Ani. O rany! Tam były dzieci! - czytamy w "SE".

O całej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

A wy jak uważacie? "Dobry Tydzień" przesadza?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.