Problemy zdrowotne nie pozwoliły mu poprowadzić córki do ołtarza. Ojciec Meghan skomentował ceremonię. Pięknie powiedziane

Ojciec Meghan Markle z powodu problemów zdrowotnych nie pojawił się na ślubie. Teraz skomentował ceremonię i wygląd swojej córki.

Tata Meghan, Thomas Markle, przeszedł zawał i operację wszczepienia stentów. W związku z tym nie mógł dołączyć do gości weselnych poprowadzić córki do ołtarza.

Początkowo informował, że mimo zawału, który przeszedł ,nie odpuści tak wielkiej uroczystości. Ostatecznie jednak nie zjawił się w Zamku Windsor.

>>>ZDJĘCIA ZE ŚLUBU<<<

Dziennikarze z portalu TMZ poinformowali, że udało im się po zaślubinach zdobyć komentarz ojca panny młodej.

Moja córka wyglądała przepięknie. Wydawała się bardzo szczęśliwa - wyznał Thomas Markle.

Chciałbym tam być i życzę im całej mojej miłości i szczęścia - dodał.

Meghan na pewno byłaby uradowana, gdyby ojciec mógł jej dziś towarzyszyć. Mamy nadzieję, że Thomas szybko dojdzie do zdrowia i spędzi czas z córką.

Rodzina Meghan chciała zniszczyć ślub

Królewski ślub odbywał się w cieniu skandalu. Wszystko przez rodzinę panny młodej, która zamiast jej pomagać i wspierać, dostarczała kolejnych powodów do zmartwień.

MT

------------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.