Królewski ślub odbędzie się w cieniu skandalu. Rodzina Meghan Markle daje jej kolejne powody do zmartwień

W sobotę odbędzie się ślub roku. Meghan Markle i książę Harry wypowiedzą słowa przysięgi małżeńskiej. Rodzina Harry'ego podchodzi do wydarzenia dość racjonalnie, bo to nie pierwszy taki ślub w ich familii. Jednak bliscy Meghan zachowują się jakby stracili zmysły. Zamiast jej pomóc i ją wspierać, tylko dostarczają kolejnych zmartwień.
Meghan Markle z siostrą Meghan Markle z siostrą Twitter.com/SamanthaMarkle

Nie zaprosiła przyrodniej siostry

Przyrodnia siostra Meghan Markle, Samantha, opublikowała na Twitterze post, z którego wynika, że nie otrzymała zaproszenia na ślub. Ani ona, ani inni członkowie rodziny od strony ojca Meghan.

Rodzina Markle nie może się doczekać zaproszeń na ślub. Nikt go jeszcze nie dostał, wciąż czekamy. Mam nadzieję, że Londyn jest przystosowany do ludzi na wózkach. Jestem podekscytowana! - napisała Samantha Markle, która od lat choruje na stwardnienie rozsiane.

Meghan Markle nie zaprosiła na ślub siostry?
Twitter.com/SamanthaMarkle

Jeśli zaprosiła 2000 obcych ludzi, dla rodziny też powinno znaleźć się miejsce - dodała później.

W komentarzach pojawiły się spekulacje, że Meghan mogła mieć swoje powody, by tak postąpić, gdyż nigdy nie miała dobrego kontaktu z rodziną ojca. Rodzice Meghan rozwiedli się, gdy miała 6 lat, jednak z obojgiem utrzymywała dobre relacje.

Książę Harry i Meghan Książę Harry i Meghan Agencja Gazeta

Brat Meghan apeluje o odwołanie ślubu

Przyrodnie rodzeństwo Meghan ewidentnie chce oczernić swoją siostrę. Brat Meghan napisał otwarty list do księcia Harry'ego, w którym ostrzegł go przed przyszłą żoną. Zaapelował również, żeby odwołano ich ślub, zanim będzie za późno.

Jeszcze nie jest za późno. Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla ciebie. Im mniej czasu pozostało do ślubu, tym jest bardziej jasne, że to największy błąd w historii rodziny królewskiej - pisał.

Thomas Markle Jr opisuje swoją siostrę jako cyniczką, płytką i zarozumiałą kobietę, która przyniesie wstyd księciu Harry'emu i królewskiej rodzinie. Krytykuje ją za to, że na swój bajkowy ślub zaprosiła praktycznie nieznajomych ludzi, a o najbliższej rodzinie zapomniała. Zarzuca jej również, że nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem, który wspierał ją finansowo, gdy tego potrzebowała. A kiedy on zbankrutował i popadł w kłopoty, zwyczajnie odwróciła się od niego.

książę William, księżna Kate, Meghan Markle, książę Harry
Paul Grover / AP / AP

Ty i rodzina królewska powinniście położyć kres temu fałszywemu, bajkowemu ślubowi zanim będzie za późno - zaapelował Thomas Markle Jr.

Całą treść odręcznie napisanego listu opublikował portal 'In Touch'.

Meghan Markle i jej 51-letni przyrodni brat, Thomas Markle Jr, mają wspólnego ojca. Kobieta nie ma z nimi kontaktu od 2011 roku.

tata Meghan Markle tata Meghan Markle screen/Twitter/DanaSchwartzzz

Ojciec nie dotrze na ślub

Ojciec panny młodej, który miał ją poprowadzić do ołtarza, nie pojawi się na ślubie. Tata Meghan przeszedł zawał i operację wszczepienia stentów. W rozmowie z TMZ, wyznał, że zawał był następstwem stresu wywołanego przez jego syna.

Początkowo informował, że mimo zawału, który przeszedł nie odpuści tak wielkiej uroczystości. Jednak po tym, jak okazało się, że musi poddać się operacji, niestety zrezygnował z udziału w ceremonii. 

Nie mam zamiaru opuścić takiego historycznego wydarzenia i zrezygnować z prowadzenia mojej córki do ołtarza (...). Chcę być częścią historii - mówił.

Thomas Markle
EAST NEWS

Książę Harry, Meghan Markle Książę Harry, Meghan Markle Nathan Denette / AP / AP

Inni krewni też nie ułatwiają

Tyler Dooley jest synem przyrodniego brata Meghan, Thomasa Jr. Mężczyzna jest pionierem w branży konopi indyjskich w USA. Tyler wraz ze swoim bratem Thomasem, a także ich matką, Tracy, choć nie są zaproszeni na ślub, pojawili się w Wielkiej Brytanii. Była żona Thomasa Jr. i jej synowie mają być ponoć specjalnymi korespondentami dla 'Good Morning Britain'. Można się tylko domyślać, że informacje, które będą przekazywać telewizji, nie będą stawiały w dobrym świetle rodziny królewskiej.

Książę William, księżna Kate, Meghan Markle i książę Harry
Twitter/anvilius

Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry Jack Hill/AP

Matka zachowuje zdrowy rozsądek

Wygląda na to, że tylko matka, Doria, zachowuje zdrowy rozsądek i nie robi problemów przed zaślubinami. Ona jedyna nie stara się pogrążyć córki i zagości się na ślubie. W sobotę pojawi się w Zamku Windsor, gdzie spotka się z rodziną Harry'ego.  

Meghan Markle, książę Harry
Fot. Kirsty Wigglesworth / AP

W związku ze złym stanem zdrowia ojca panny młodej, to ponoć właśnie, Doria Ragland poprowadzi córkę do ołtarza. Ragland, która jest rozwiedziona z Thomasem Markle podobno na kilka dni przed ślubem Meghan rzuciła pracę.

Więcej o:
Komentarze (134)
Meghan Markle i książę Harry pobiorą się w cieniu skandalu? Rodzina Meghan daje jej kolejne powody do zmartwień
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zara

  Oceniono 155 razy 129

  Czytam te komentarze o mezaliansach i śmiech mnie bierze - ludzie mamy XXI wiek, a wy dalej wierzycie, że "błękitna krew" czyni ludzi wyjątkowymi? Rodzina pani Meghan to buraki, powiedzmy to wprost, ale czy członkowie rodzin królewskich to wzory szlachetności, godności i dostojności? No błagam...

 • dziala_nawalony

  Oceniono 84 razy 60

  wspolczuje tej dziewczynie,bo czegos takiego się nie robi zadnej pannie młodej, a braciszek to zalosny pajac.

 • zeus_gromowladny

  Oceniono 60 razy 58

  Wy naprawdę myślicie, że przyrodnia rodzina skarży się, bo chce dotrzeć na ślub dekady? Czy może liczy na drobny bakszysz od prawników znających prawników Królowej w zamian za niepisanie nowych postów i odmówienie kontaktów z prasą brukową?

 • Gość: zołza

  Oceniono 45 razy 41

  Rodzina powinna wspierać i cieszyć się jej szczęściem Meghan, a oni z zazdrości, aby ona nie miała lepiej, jak piszecie stawia ją w złym położeniu. I to zapewne jest powodem nie zaproszenia ich na ślub. Jej lepiej jest bez nich. Nie jest wskazane utrzymywanie kontaktów z kimś kto Cię opluwa.

 • l.i.l.a.b.a.j.ona

  Oceniono 47 razy 41

  To przeciez nie jej wina, ze ma taka, a nie inna rodzine.

 • romikus

  Oceniono 24 razy 22

  Fajniusi ma berecik z antenką.W Polsce jest kultowa rzecz z PRL-u.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX