Ciężarna Marta Kaczyńska opala się w bikini. Jej brzuch jest już duży!

"Super Express" opublikował zdjęcia opalającej się Marty Kaczyńskiej. Jej brzuch jest coraz większy!

Marta Kaczyńska układa sobie życie na nowo. Planuje ślub z nowym partnerem, przeprowadzkę z Trójmiasta do Warszawy oraz spodziewa się trzeciego dziecka. Po pierwszych informacjach o ciąży w mediach sama zainteresowana długo nie komentowała sprawy, a w miejscach publicznych próbowała zakrywać brzuch, ale i tak nie udało jej się uniknąć fotoreporterów i paparazzi.

Teraz "Super Express" opublikował zdjęcia, na których widać ciężarną Martę Kaczyńską opalającą się w bikini. 

Kaczyńska spędza majówkę w Mikołajkach razem ze swoim narzeczonym, Piotrem, oraz córkami. Widać, że trzecia ciąża zdecydowanie jej służy. Wygląda na bardzo wypoczętą i wszystko wskazuje na to, że czuje się świetnie. Nic dziwnego - cały czas czuwał nad nią jej partner.

Wypoczynek odbywał się pod czujnym okiem pana Piotra. Biznesmen dbał, by jego panie czuły się jak najlepiej. Dopilnował, by przyszła mama nie dźwigała. Wszelkie ciężary wyjazdu jak prawdziwy mężczyzna wziął na własne barki! - czytamy na se.pl.

Marta Kaczyńska jest już mamą 13-letniej Ewy i 9-letniej Martyny. Jej trzecie dziecko ma się urodzić na przełomie lipca i sierpnia.

OG 

Marta Kaczyńska opublikowała nietypowe nagranie ze spaceru. Internauta pochwalił ją za dystans

Więcej o:
Komentarze (284)
Marta Kaczyńska opala się w bikini. Jej brzuch jest już duży!
Zaloguj się
 • krzywelustro

  Oceniono 146 razy 136

  Martka Boska Smoleńska konsekwentnie promuje wartości chrześcijańskie.
  A o tym kto NAPRAWDĘ jest tatusiem, dowiemy sie dopiero za jakiś czas. Zaskoczenia nie będzie.

 • pinup

  Oceniono 125 razy 121

  Wypoczeta po pogoni za facetem? Bo z tego co sie orientuje lapanie facetow to glowne zajecie ambicja zyciowa Kaczynskiej.

 • zalep

  Oceniono 121 razy 109

  Katolicki wzorzec do naśladowania.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 87 razy 85

  Co ci faceci w niej widzą? Chyba szmal. Pani Maria nie miała wyjściowej urody, ale miała masę wdzięku i ciepła. Łatwo można było się nią, jako osobą ,zauroczyć. Ta dama, poza forsą, nie ma nic.

 • mipi1951

  Oceniono 89 razy 81

  A ona tzn ta Kaczynska ,wie chociaz na 100% kto jej to dziecko splodzil? Przy jej intensywnym popycie do plci oddmiennej, mozna miec watpliwosci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX