Doda wzięła ślub kościelny z Emilem Stępniem w Hiszpanii. Pokazała PIERWSZE zdjęcie!

Doda zaskoczyła wszystkich, informując za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych, że jest już po ślubie. Teraz opublikowała pierwsze zdjęcie z tego wyjątkowego wydarzenia.

Tego nikt się nie spodziewał! Doda w sobotę poinformowała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych, że wyszła za mąż za "ukochanego i przyjaciela". Na dowód pokazała zdjęcie obrączek. Teraz opublikowała pierwszą, wyjątkową fotografię ze swojego ślubu z Emilem Stępniem.

Para powiedziała sobie sakramentalne tak poza granicami Polski, w mieście położonym w południowej Hiszpanii, w Marbelli. To był drugi ślub piosenkarki, ale pierwszy kościelny.

W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego... Wyobrażam sobie teraz wasze miny i szok, ale na opowieść, jak do tego doszło i jakie kierowały mną intencje, by ukryć to do samego końca, przyjdzie czas. Teraz trzymajcie za nas kciuki i cieszcie się proszę moim szczęściem - podpisała fotografię szczęśliwa Doda.
 

Fani byli zachwyceni tym widokiem, zasypując piosenkarkę gratulacjami i życzeniami wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Doda w swoim pierwszym wpisie, informującym o tym, że wyszła za mąż, napisała:

Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel.

Doda do tej pory konsekwentnie twierdziła, że Emil Stępień jest tylko jej przyjacielem i partnerem biznesowym. TUTAJ możecie przeczytać, jak się im udało utrzymać związek w tajemnicy i które gesty zdradziły, że między nimi jednak jest coś więcej niż tylko przyjaźń.

AG