Finał "The Voice Kids". Znamy zwycięzcę! Rywalizacja trwała do samego końca

W finałowym odcinku pierwszej edycji "The Voice Kids" wzięło udział 9 uczestników. Odcinek rozpoczął się od wspólnego występu na scenie z trenerami. Zwycięzca nagra swój pierwszy singiel i otrzyma 40 tysięcy złotych.

Każda z drużyn liczyła po 3 osoby. Skład prezentował się następująco: w drużynie Dawida Kwiatkowskiego byli Antek, Kuba i Nela; u Edyty Górniak znaleźli się Natalia, Mateusz i Roksana, a u Tomsona i Barona - Amelia, Zuzia i Oliwka. Do finału mógł przejść tylko jeden przedstawiciel z każdej z drużyn, wybrany przez trenera.

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego

Jako pierwsi na scenie pojawili się podopieczni Dawida Kwiatkowskiego. Pierwszy wystąpił Kuba, następna była Nela Zawadzka. Jako ostatni na scenie pojawił się Antek, który zaśpiewał piosenkę Bruno Marsa "When I Was Your Man". Po jego występie wszyscy jurorzy wstali z miejsc i klaskali na stojąco.

Antoni, ty jesteś kosmitą. Dozowałeś pięknie emocje. Korona mi prawie spadła, nie rób tego następnym razem – powiedziała Edyta Górniak.
Było perfekcyjnie – dodał trener uczestnika.

Podczas podjęcia decyzji Dawid Kwiatkowski nie mógł ukryć emocji. Na początku pogratulował i przypomniał uczestnikom, żeby byli z siebie dumni i są gwiazdami tego programu.

To było niesamowite poznawać was. Decyzja? Dobrze. W ścisłym finale reprezentować będzie moją drużynę Antek – powiedział Kwiatkowski.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen/VOD/'The Voice Kids'

Drużyna Edyty Górniak

Natalia rozpoczęła występy uczestników z drużyny Edyty Górniak. Zaśpiewała piosenkę Maryli Rodowicz "Niech żyje bal". Później na scenie pojawił się Mateusz z piosenką Eda Sheerana "Perfect". Ostatnia z drużyny była Roksana z piosenką Prince'a "Purple Rain".

Uwielbiam twój głos. To jest jeden z bardziej magnetycznych głosów, jakie słyszałam w ostatnich latach - Górniak wyznała Natalii.
Jestem zachwycony twoim wykonaniem - usłyszał Mateusz.
Roksana pozamiatała! Brakuje mi słów - mówił Baron.

Górniak miała równie trudne zadanie, co Dawid Kwiatkowski. Ostatecznie zdecydowała, że jej drużynę w finale będzie reprezentować Roksana.

Będę za Wami tęsknić, ale mogę zabrać jedną osobę. Roxi! - zadecydowała Górniak.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen/VOD/'The Voice Kids'

Drużyna Tomsona i Barona

Występy w drużynie Barona i Tomsona rozpoczęła Amelia z piosenką "Za późno" Kayah. Następie zaprezentowała się Oliwia z piosenką z repertuaru Jessie J, a kolejno Zuza z utworem "Believer" Imagine Dragons. 

Jakość sama w sobie! - Tomson skwitował pierwszy występ.
Kochanie, to jest nieprawdopodobne - mówiła Górniak do Oliwii.
Chcę się nazwać fanem numer jeden. Idealnie dobrany do ciebie numer i ty go pięknie zaśpiewałaś, jestem pod wielkim wrażeniem - powiedział Kwiatkowski do Zuzy.

W finałowej trójce, decyzją Tomsona i Barona, wystąpi Zuza.

Dziewczyny, wiecie, co wy zrobiłyście. Możemy wziąć jedną z was. Zabieramy Zuzę! - oznajmili.

'The Voice Kids''The Voice Kids' screen/VOD/'The Voice Kids'

W finale pierwszej edycji "The Voice Kids" znalazł się Antek, Roksana i Zuza. Antek z piosenką "Who's Lovin' You" The Jackson 5, Zuza - "Nieznajomy" Dawida Podsiadły, Roksana - "To nie ja!" Edyty Górniak.

Cokolwiek się stanie, ty już wygrałeś ten program, wygrałeś moje serce - podsumował Kwiatkowski pierwszy występ.
Jest to wielki przywilej, że możemy patrzeć, jak rozkwitasz na naszych oczach - mówiła Górniak do Zuzy.
Rób cokolwiek, ale nie przestawaj śpiewać - usłyszała Roksana od Tomsona i Barona. 

Finaliści wystąpili jeszcze jeden raz. Wtedy wykonali utwory, które wspólnie ułożyli ze swoimi trenerami Antek Scardina - "Cztery strony świata", Roksana Węgiel - "Żyj", Zuza Jabłońska - "Sami".

Głosami widzów wygrała Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak! Gratulujemy!

Nagrodzony został także Tomasz Grzegorczyk, który wygrał w głosowaniu na ulubionego uczestnika. Dzięki temu ma szansę nagrać swój singiel i teledysk. Gratulacje!

MT

Więcej o:
Komentarze (59)
"The Voice Kids". Zwycięzcą pierwszej edycji została Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak. Emocjonujący finał
Zaloguj się
 • Gość: Monia

  Oceniono 14 razy 14

  Superrrrr Roksana jestes wielka!!!!!!!Twoja skromność jest wspaniala a głos niesamowity!!!

 • Gość: Basia

  Oceniono 13 razy 11

  Brawo dla śpiewających dzieci i młodzieży. Są Mega Mocni!!!

 • Gość: Karszy

  Oceniono 10 razy 8

  Tak się cieszę gratulacje tak jej z synkiem kibicowalismy jesteśmy szczęśliwi zasłużona nagroda pozdrawiam Szymon i Karina kochamy voice

 • Gość: Asia

  Oceniono 8 razy 6

  Roksanko, jesteś wielka! Jesteś piękną dziewczynką z niezwykłym głosem. Trzymam za Ciebie kciuki, abyś dalej robiła to, co kochasz najbardziej <3 Drzemie w Tobie wielki talent! Trzymaj się mała :-)

 • Gość: Asia

  Oceniono 8 razy 6

  Od poczatku była mega !!!

 • Gość: Angeeelo

  Oceniono 8 razy 6

  Gratulacje Roksana, 12lat a taka opanowana, spokojna, widac w niej inteligencje :) Plyte kupie, obiecuje Ci :) GRATULACJE

 • Gość: Asia

  Oceniono 7 razy 5

  Piękna dziewczynka i ten wspanialy glos

 • Gość: Jola

  Oceniono 8 razy 4

  Roksana gratulacje !!!!
  pozdrawiam serdecznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX