"Taniec z Gwiazdami". Produkcja ogłosiła, kto zastąpi Tyszkiewicz. Nowa jurorka robi światową karierę

Produkcja "Tańca z Gwiazdami" podała oficjalną informację o tym, kto zastąpi w jury Beatę Tyszkiewicz. Będzie to Ola Jordan.

Od czasu, kiedy pojawiła się informacja, że z jury "Tańca z Gwiazdami" odchodzi Beata Tyszkiewicz, zrodziło się mnóstwo spekulacji, kto ją zastąpi. Słyszeliśmy o Grażynie Szapołowskiej i Joannie Krupie. Domysły okazały się nieprawdziwe. Produkcja programu oficjalnie poinformowała, kogo zobaczymy w tej roli. To tancerka Ola Jordan.

Nowa jurorka ósmej edycji programu wystąpiła w roli tancerki w brytyjskiej edycji "TzG", gdzie widzowie mogli ją oglądać przez 10 lat! Tancerka nie ukrywa, że propozycja, jaką otrzymała od stacji, jest dla niej wyróżnieniem, ale też wyzwaniem. Jordan widzi też inne plusy swojej nowej roli. 

To dla mnie ogromne wyróżnienie i nowe wyzwanie zawodowe, a przy okazji spełnię największe marzenie moich rodziców, którzy nareszcie zobaczą mnie w polskiej telewizji. Do tej pory oglądali mnie tylko w brytyjskiej. Bardzo mnie też cieszy, że będę ich co tydzień odwiedzać w domu. Nie wiem tylko, jak to się skończy dla mojej figury , bo uwielbiam kotlety schabowe mojej mamy i generalnie wszystko, co dla mnie ugotuje - zdradziła. 

Jordan poinformowała także, na co będzie zwracać uwagę podczas tańca uczestników.

Od 18 lat nie mieszkam w Polsce, nie znam polskich gwiazd, więc program „Taniec z Gwiazdami” będzie dla mnie dużą nowością pod każdym względem. Nie chcę niczego planować, bardzo chciałabym być mile zaskoczona. A najważniejsze w tańcu są dla mnie bliskość i emocje. Taniec to moja pasja i całe moje życie - dodała Jordan.

Ósma edycja "Tańca z Gwiazdami" na antenie Polsatu rusza już 2 marca. Będziecie oglądać?

MT

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.