Dawid Ogrodnik wybiegł z gali Bestsellery Empiku. Powód? Jego partnerka zaczęła rodzić

Dawid Ogrodnik w pośpiechu opuścił wtorkowe rozdanie nagród Bestsellery Empiku. Popędził prosto na porodówkę. Jego partnerka urodziła w trakcie trwania gali.

Dawid Ogrodnik i jego partnerka Marta Nieradkiewicz zostali rodzicami. Kobieta zaczęła rodzić, gdy aktor był na gali Bestsellery Empiku 2017. Jak tylko dowiedział się, że dziecko jest w drodze, zostawił wszytko i popędził do ukochanej.

Ogrodnik swoim zachowaniem udowodnił, co jest dla niego najważniejsze! Tego wieczoru miał wręczyć nagrodę w kategorii "Wydarzenie Roku", jednak bez wahania zostawił obowiązki, żeby towarzyszyć partnerce w trakcie porodu i powitać swojego pierworodnego potomka. Na gali zastąpił go Andrzej Piaseczny.

Aktorzy ogłosili, że spodziewają się dziecka dopiero w październiku zeszłego roku. Nieradkiewicz była w już wtedy w czwartym miesiącu ciąży. Para nie mówi wiele o swoim życiu prywatnym, dlatego zapewne jeszcze długo nie poznamy płci i imienia dziecka.

Ogrodnik i Nieradkiewicz poznali się w 2013 roku, podobno od razu zaiskrzyło między nimi. Łączy ich przede wszystkim pasja do aktorstwa. Fani młodą mamę znają z serialu "Barwy Szczęścia", gdzie gra postać Julii.

Rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

PC

Więcej o: