Jak Małgorzata Godlewska wyglądała przed operacjami? Mamy jej stare zdjęcie. Jest kompletnie nie do poznania

Małgorzata Godlewska na swoich starych zdjęciach jest kompletnie nie do poznania. Sami zobaczcie.

Duże usta i piersi sporych rozmiarów to główne znaki rozpoznawcze Małgorzaty Godlewskiej. Oczywiście poza oryginalnym głosem i talentem aktorskim ;). Zastanawialiście się kiedyś, jak jedna z sióstr Godlewskich wyglądała jeszcze zanim poddała się zabiegom medycyny estetycznej? Już nie musicie, teraz możecie to po prostu zobaczyć. Internauci dotarli do zdjęć celebrytki z 2012 roku. Różnica jest ogromna!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Małgorzata Godlewska miała przede wszystkim inny kolor włosów, bardziej delikatny i stonowany -  blond. Spójrzcie również na jej usta, które były zdecydowanie mniejsze. Jedyne co się na pewno nie zmieniło, to zamiłowanie celebrytki do kusych, obcisłych strojów.

W którym wydaniu Małgorzata Godlewska podoba Wam się bardziej? W tym dawnym, naturalnym, czy jednak w tym obecnym?

AG

Więcej o:
Komentarze (243)
Jak Małgorzata Godlewska wyglądała przed operacjami? Mamy jej stare zdjęcie. Jest kompletnie nie do poznania
Zaloguj się
 • Gość: papaya

  Oceniono 181 razy 179

  Wtf, co to jest i kto to do hlorelly ? Dramat ! Powinno ustanowić jakieś paragrafy w KK, aby pociągać do odpowiedzialności media , które promują takie "coś". Przecież głupich nie sieją, sami się rodzą, i jak jedna idiotka z drugą oglądają to coś w mediach to w tych durnych łbach zakorzenia się ten kanon piękną. Żywe ( jeszcze) Zombi :-/

 • Gość: Alicja

  Oceniono 155 razy 147

  IDIOTKA!!!!!!Wyglądała tysiąc razy lepiej tak naturalnie,a teraz tylko do burdelu się nadaje przez te operacje plastyczne,czy tam wstrzykiwanie syfu.Jak takim brzydalem można się zachwycać?

 • Gość: WTF

  Oceniono 118 razy 114

  Kim ona w ogóle jest? Modelką? Aspiruje do branży porno? Zarabia na robieniu z siebie pośmiewiska? Dlaczego z ładnej blondynki zrobiła z siebie glonojada? Może to taki celebrycki klaun? Tak wiele pytań, na które lepiej nie odpowiadać...

 • Gość: Dr Pay-Hi-Wo

  Oceniono 111 razy 109

  Dramat.
  Poza tym kto to jest????
  Teraz pseudo "celebrytami" stają się ofiary nieudanych zabiegów medycznych? Źle wytatuowane oczy, zniszczone usta, nosy, piersi itd??? Czy też ludzie niestabilni emocjonalnie, którzy samodzielnie się okaleczają?
  To właśnie Wy, media próbujecie taki syf...

 • Gość: L.

  Oceniono 92 razy 92

  Zastanawiam się co trzeba mieć we łbie, żeby się tak masakrować. Z normalnej atrakcyjnej dziewczyny zrobić z siebie to coś... .

 • madapaka

  Oceniono 79 razy 75

  Co to za lampucera? Kto to w ogóle jest? Jakie ma osiągnięcia, poza botoksem?
  Droga Gazeto, promując...takie coś, wpływacie na świadomość młodych ludzi, którzy będą za parę lat takie goowno naśladować, myśląc, że to jest cool! Macie jakąś misję wobec czytelnika czy drukujecie co popadnie?

 • Gość: Gość

  Oceniono 66 razy 64

  O rany...a mówią że nie ma brzydkich kobiet...

 • Gość: Gość 1

  Oceniono 69 razy 63

  Jak widać to jest zwykła ku... . I wy ją promujcie? Dajecie młodym dziewczynom przykład, że trzeba zostać plastikową ku.... Żeby być sławnym. Porażka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX